reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

Olek kilka dni temu przekroczył 7300 g no i drugie szczepienie za nami - to skojarzone (jedno wkłócie) z Hib za 120 zł. Nawet dzielnie je zniósł:tak:
 
reklama
Jutro idziemy na szczepienie i aż się boję co pokaże waga :ninja2:

...w sensie czy córeczka w końcu ładnie przybiera na wadze...oby chociaż troszkę więcej niż ostatnio :sorry2:


Mnie się wydaje, że jest coraz więcej ciałka do dźwigania.;-)
 
Moja córeczka ważyła dzisiaj 5350g.
Mało :-(

Mąż się śmieje, że to wszystko przez to, że rano nie chciała jeść (zjadła zaledwie 60ml), a przed samą wizytą walnęła 2 kupki, jedna z nich była ogromniasta i wypływała aż na brzuch :shocked2:I wg niego od razu ważyła mniej o jakieś 150-200g.

Też mi znalazł naciągane pocieszenie :baffled::laugh2::sorry2:
 
150g w 2 tygodnie.
Lekarz stwierdził, że jeszcze nie ma czym się martwić bo wizualnie wygląda na normalnego niemowlaka,a nie wychudzonego, ale i tak się martwię.
Zastanawiam się czy ja jej nie głodzę gdy przystawiam tylko do piersi :-(

Ech...mam doła.
 
Moja córeczka ważyła dzisiaj 5350g.
Mało :-(

Mąż się śmieje, że to wszystko przez to, że rano nie chciała jeść (zjadła zaledwie 60ml), a przed samą wizytą walnęła 2 kupki, jedna z nich była ogromniasta i wypływała aż na brzuch :shocked2:I wg niego od razu ważyła mniej o jakieś 150-200g.

Też mi znalazł naciągane pocieszenie :baffled::laugh2::sorry2:
no proszę mąż Twój ma wytłumaczenie:happy: więc Agutku Ty też tak myśl:tak:
 
150g w 2 tygodnie.
Lekarz stwierdził, że jeszcze nie ma czym się martwić bo wizualnie wygląda na normalnego niemowlaka,a nie wychudzonego, ale i tak się martwię.
Zastanawiam się czy ja jej nie głodzę gdy przystawiam tylko do piersi :-(

Ech...mam doła.
Jeżeli nie płacze bardziej niż zwykle, jest zadowolona i śpi spokojnie, to na pewno jej nie głodzisz :-). Może musi się malutka przyzwyczaić do innego mleczka, a może przez upały miała mniejszy apetyt... Nie przejmuj się na zapas, tylko daj córeczce szansę i poczekaj następne 2 tygodnie :tak:.
 
Agutek - napisałam Ci na "wątku głównym" na temat wagi.. Może to jest akurat to ;-):happy: Nie martw się, nie dołuj :tak: Gdyby Tola była głodna, na pewno dałaby Ci znać :tak: Piotruś jak już w cycusiach nic nie ma to je wypluwa i marudzi. Wtedy robię mu Bebiko :happy:

Piotruś przed ważeniem też zrobił wielkie dwudniowe kupsko :-D
 
reklama
dzięki dziewczyny, ale dzisiaj to mi już chyba nic nie poprawi humoru :baffled:

najgorsze jest, że od kiedy jest dokarmiana za cholerę nie potrafimy z mężem wyczuć kiedy ona jest głodna. Je jak chce - raz 60ml, innym razem 160 ml i bądź tu człowieku mądry i wiedz jak ją karmić.

kompletnie już nie wiem jakie jej przerwy między butlami robić :no:
powinna zjadać koło 150ml i mieć 4h przerwy

a jak ona zjada z każdym razem inaczej to mam robić raz godzinę, raz 2 a innym razem 4 przerwy?

kompletnie jest to rozregulowane :dry:


ech, strasznie pesymistycznie dzisiaj wszystko widze i jakoś nie mam do niczego cierpliwości
 
Do góry