reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

Dla mnie to nie problem ale po prostu znam wiele dzieci w podobnym wieku badz starsze i 104 cm to troche duzo, a Wiola sama niedawno pisala to co zacytowalam!
Wiedzialam ze moge was urazic ale nie o to mi chodzilo!
 
reklama
A co to za afera:szok::szok:Dziewczyny ,z powodu wzrostu będzie heja na BB???Chyba muszę was pogodzić.W listopadzie rzeczywiście Oskar miał 91 cm .MIkołajek chyba jednak przerósł Oskarka.Z KasiuLLką rozmawiałam na szybkiego ,więc może przez to to zamieszanie.Więc KasiuLLka ma prawo się oburzyć bo tak mnie zrozumiała.Kochane by wszystko było wyjaśnione zmierzyłam Oskara i ma 96 cm. wzrostu.Oskarek nosi już ubrania na 98-104 cm.,choć więcej ma na 104.A Mikołajek rzeczywiście jest duzy ,oglądałam zdjęcia i nie jestem zdziwiona :-).Dzieci teraz będą siebie gonić nawzajem ,i niejedno przegoni Oskara.
 
Kreciku nie czuje się urażona, bo Mikołajek faktycznie tyle ma, dzieci przecież różnie rosną, jakiś czas temu mój synuś wydawał się taką drobinką wśród wszystkich lipcowych dzieciaczków, wygląda na to że zaczyna gonić i nadrabiać różnice, które dzieliły go od pozostałych, z czego my Rodzice bardzo się cieszymy. ;-)
A czy przerósł Oskarka???..., czy to jest ważne, najważniejsze, że Oskar i Mikołaj rozwijają się i rosną prawidłowo, wzrostem i wagą na swój wiek.

Pozdrawiam i nie gniwam się bo i nie mam po co. :tak::happy2::-D
 
Przyznam racje Wioli, ze nie ma sensu sie klocic o wzrost! Ja nie napisalam ze tak nie jest tylko ze nie chce mi sie wierzyc, a to wielka roznica! Gdybym ja napisala, ze Allan ma czarne loki na glowie tez chcialybyscie wiedziec jak to mozliwe!?
Zapytalam najpierw czy Mikolajek przerosl Oskarka i tym nie mialam kompletnie nic zlego na mysli! Poprostu Oskarek byl zawsze najwiekszym dzieckiem na naszym bb i tylko grzecznie zapytalam czy Mikolajek go przerosl? A ze KasiuLLka mi napisala o tym wzroscie 104 to sie poprostu zdziwilam!
 
Jednym słowem duże chłopaki nam porosły, i Oskarek i Mikuś i Allanek! Pamiętam jak Oliś się wyróżniał a teraz ma "tylko" 88 cm ;-)
 
Jejku!!! Ale duze chlopaczki macie!!!!
Kaja przy Waszych synkach to "malizna".
Dzis bylismy na szczepeiniu i przy okazji byl pomiar:
Wzrost: 84 cm
Waga 12,400 g
 
A Tymek waży 13,6 kg :-) Nie wiem natomiast jaki ma wzrost, ale ubranka generalnie na 98.
 
Po wczorajszej wizycie u doktora Oskar wazy 14,5 kilograma a wzrost???hi hi nie podaję bo nie mierzyłam ale raczej nie ciagnie go już tak jak przedtem .Teraz jak widać nastał czas dla innych pociech :-D,teraz one muszą gonić go wzrostowo:-D
 
dziewczynki ja generalnie zaczynam sie martwic, bo Mikolaj ma tylko 85,5 cm Cos kurdupel jest. Ale i waga nie za duza 11,300 Nie wiem jak to sie ma do normy???
 
reklama
Martus jaka norma??? Kochana nie martw sie bo nic nie wskazuje zeby z Mikim bylo cos ie tak! Po prostu nalezy do tych mniejszych ale nie jest powiedziane, ze kiedys nie przerosnie innych dzieci!!! Przeciez nie wszystkie dzieci musza byc duze! Nie wiem jakiego wzrostu wy jestescie z Jackiem ale to tez ma jakis wplyw!
 
Do góry