reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

Ila

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Wpisujcie proszę ile ważą Wasze dzieci.
Nasz Tymek kończy za tydzień 9 miesięcy i waży teraz 10,3 ka, a mierzy około 84 cm :tak:

reklama

Tasha22

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Adrianek ma prawie 9 miesięcy mierzy ok 84 cm i waży 9,600 :tak:

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
Wikunia ma około 74 cm i waży 10,600kg:tak::tak: w środę napisze dokładnie bo idziemy się ważyc:-)

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Miasto
Worms
Rozwiązania
0
A ja musze zmierzyc mojego brzdaca bo ile wzrostu ma to nie wiem! Kristian byl ostatnio wyslac paczke z Allankeim i postawil go na wage razem z ciuszkami i wyszlo ze moj synus wazy 11,5kg!!!

asia_z

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
ja swoją posadziłam dziś na wagę domową i wyszło 9 kg:-) a jak stoi to ma 75 cm:-p

wioletta.z

Lipcówka'06 mama Oskara
Miasto
KRAKÓW-SKAWINA
Rozwiązania
0
OSKAR - waga po porodzie 4560 i ,mierzył 62 cm.
Dziś byliśmy u doktorka i w mając 9 miesiączków waży 10,5 kg a mierzy 95 cm.

reklama

Ila

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Wiola ale Ty masz chłopa:-D. Mój starszy synek jak się urodził ważył 4600 g i mierzył 59 cm. Natomiast Tymek 3230 g i 58 cm (ale urodzony 4 tygodnie za wcześnie):tak:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry