reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

    Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

Ila

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
14 Październik 2006
Postów
117
Wpisujcie proszę ile ważą Wasze dzieci.
Nasz Tymek kończy za tydzień 9 miesięcy i waży teraz 10,3 ka, a mierzy około 84 cm :tak:
 
reklama

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Dołączył(a)
5 Luty 2006
Postów
4 445
Miasto
Worms
A ja musze zmierzyc mojego brzdaca bo ile wzrostu ma to nie wiem! Kristian byl ostatnio wyslac paczke z Allankeim i postawil go na wage razem z ciuszkami i wyszlo ze moj synus wazy 11,5kg!!!
 
reklama

Ila

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
14 Październik 2006
Postów
117
Wiola ale Ty masz chłopa:-D. Mój starszy synek jak się urodził ważył 4600 g i mierzył 59 cm. Natomiast Tymek 3230 g i 58 cm (ale urodzony 4 tygodnie za wcześnie):tak:
 
Do góry