reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

reklama
witam
u nasbedzie Kuba (ale w takiej formie) lub Konrad a dziewczynka mąż chce Karolina ale mi jakoś nie bardzo pasuje generalnie ma bć na K bo teraz jest - Kasia, Krzysztof i Kacper :)
 
heh to tez pomysl :) wszystkie dzieciaczki na K, Kuba a nie Jakub jeszcze sie nie spotkalam :) na dziewczynki na K podpowiadam Kamile ;P(moje imie) Kaja i Kasja, Klaudia,Kornelia moje dzieko bedzie mialo problem bo mama ma sklonnosc do dziwnych imion a tata dziwne imie nosi i nie wiadomo co sam wymysli :)
 
jak będzie dziewuszka - na co liczymy to Oliwia
z chłopcem jest problem. Nie podoba mi się większość imion. W domu mamy już Matiego. Myślałam może o Adrianie....nie wiem jeszcze...
 
ja bym chciala jakies nie polskie ladne imie ale moj maz woi normalne poslkie i na dziwne sie nie zgodzi bo mowi ze sie dzici w przedszkolu beda smialy :/ a mis ie nadia podoba albo inne w ogole to tosia i jagoda marika albo zosia :) ale maz sie zgadza tylko na tosie od antosia albo zosie :) a mis ie jagordka bardzo podoba :) a chlopiec chyba mikolaj bedzie antos tak na drugie mial :)
 
strasznie duzo mam teraz malych Nadii dookola to imie przezywa chyba szczyt popularnosci, Mikolaj jest cudne, i Zofia mi sie tez podoba ale przegrywa z Hanna:) natomiast tu w norge mam znajoma ktora ma piekna corke o imieniu Jagoda, taka mala cyganeczka a niedawno do kompletu urodzila sie Malina :D normalnie deserowo tam w domku mniam
 
hahah dobre te deserowe imiona :)) ja jeszcze nie spotkałam w swoich stronach małej Nadii ale za to jest pełno JULI. Wśród chłopców dominuja imiona Patryk, Szymon i Oliwier. ja nie mam pomysłu na imię dla chłopca:/ jakoś nic mi się nie podoba... no z wyjątkiem imienia Mieszko, co z kolei nie podoba sie nikomu hehehehehe :)))
 
reklama
za ja juz zmienilam koncepcje na dziewczynke i bedzie zamiast Julki Lena, ale i tak pewnie mi sie jeszcze pozmienia
 
Do góry