• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Imię dla dziecka

reklama
Marta, jak to nie masz odwagi na Norberta??? Przecież to "normalne"imię, nie jakieś dziwne... To już mój Edgar jest dziwniejszy, o ile można to ująć w ten sposób. Norbert - bardzo fajne imię. Jeśli Ci się podoba, to nie rozumiem, dlaczego nie masz odwagi...
 
Marta, he he, ja już zj****am moją ukochaną chrzestną, a Krzyś swoją mamę za to, że nazwały naszego synka Garnkiem... Resztę uciszaliśmy krótko, mówiąc, że to nasz wybór i, z całym szacunkiem, nie interesuje nas ich zdanie :-p
 
Garnek, dobre :-D:rolleyes::rofl2::rofl2:
nawet nie wpadłabym na pomysł by nadać taką ksywkę :zawstydzona/y:


A u nas będzie chłopczyk, ale to chyba już wiecie ;-)
No i myślę że zostaniemy przy Igorku :tak::tak:
(choć mężowy ma inne opcje, ale opornie idzie mu przeforsowanie jego pomysłów :-p)
 
dzieki dziewczyny, chyba zostaniemy przy tym imieniu, ono mi sie dobrze kojarzy i nie wiem czemu to imie pasuje do mojego meza-moglby sie tak nazywac....mam andzieje ze synek bedzie do niego podobny i bedzie spokojny a nie taki wariat jak ja:) hehhe
 
reklama
U nas stanęło na Adamie. Mi bardziej pasuje Igor, ale mężasty jest nieprzejednany (a że przez pessar nie mogę nawet uciec się do użycia kobiecych względów w celu przeforsowania swojego zdania, to...:-p);
tak więc oficjalnie nasz junior jest Adamem (juz suwak zmieniłam nawet!);
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry