marta24
Trójkowa mama:)
larvunia przykro mi z powodu twojej mamy, poniekad wiem co czujesz....ja mialam zawsze przeboje z tata niestety, ktory ma podejscie ze dziecko nie ma prawa glosu...a moja mama tez potrafi dac czadu.....np wczoraj dominika poszla do nich na gore i siedziala z moja siostra, mama spala i przyjechal moj tata, dominika chciala sie przed nim schowac i biegnac strzelila o cos w glowe, mama wyskoczyla z pokoju, nawrzeszczala na moja siostre i dominike ze nie umieja sie zachowac...jeny jak mi sie przykro zrobilo jak to uslyszalam od siostry, no przeciez to tylko dziecko.....a mala ryczala bo ja glowa bolala i wielki siniak na pol glowy, no ale tacy sa rodzice. w sumie teraz co mam powiedziec to im mowie i nie pozwalam sobie.....Badz dzielna larvunia choc wiem ze czasami ciezko...
a Roksana jakos tak mi tez nie lezy....twoja coreczka musi miec takie delikatne slodie imie bo tak ty mi sie kojarzysz
a Roksana jakos tak mi tez nie lezy....twoja coreczka musi miec takie delikatne slodie imie bo tak ty mi sie kojarzysz

No zobaczymy...
Ale ja tez się coraz częściej zastanawiam żeby nie wrócic do pierwszego wyboru czyli Benjamina.
,a D. mówi do niego Kalinka Kalinka
tzn Jas mi sie podoba ale my musimy dac wersje amerykanska John a ta wersja juz jakos za mna nie przemawia, corka ma tez amerykanska wersje imienia wiec i synek bedzie mial, mi sie podobalo juz tyle imion ze nie nadazam za moimi typami hehe ale teraz mysle nad Eric czyli po polsku Eryk,