reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla maluszka

reklama
Nadia ładne ale Nadieżda :szok: ...Mnie się JAgoda podoba ale mężowi te owocowe imiona typu Jagoda , Kalina ale też Maja czy Lena nie podobały się i nasza córeczka otrzymała inne imię.
A co do synka zdecydowałiśmy się że będzie Staś Kamil :-) .Oboje z mężęm lubimy te stare imiona i do imienia naszej córki też Staś bardziej pasował niz np. Michaś za którym babcia bardzo się upierała. W grę wchodził jeszcze Antek, Franek, Piotruś, Marcel i Gabriel ale 2 ostatnie nie podobały się mężowi a Piotr to za twardo do i tak juz twardego naszego nazwiska.
 
mój chrześniak ma na imę Gabryś. ma teraz 11 lat i nie wyobrażam sobie jakby miał mieć na imię inaczej.ale na początku każdy odradzał mojej siostrze takiego imienia dla chłopczyka. a to jak na niego będą wołali, a to że będzie ubaw jak on dorośnie i takie tam. a teraz każdemu się podoba. moja siostrzenica to Nikola, też bardzo ładne imię...ma 5 lat i jest bardzo ładną dziewczynką. naprawdę imiona pasują do tych dzieciaków. moje dziecko będzie miało Lilia Anna.../drugie po mnie/ a jak jednak urodzi się chłopanio to będzie Nikodem Paweł /drugie po mężu/.tak jesteśmy z mężem zgodni ale w rodzinie bywa różnie. już większość odradza mi te imiona mówiąc że za twarde dla małego dziecka, a to że zdrobnienia dziwnie brzmią...oj, dziwni są Ci ludzie. ja na szczęscie nie daję się zwariować. jak dzidziuś się urodzi i coś nie będzie pasować to na pewno zmienię.
 
Aniii Lileczka bylo jednym z moich faworytow dla dziewczynki. Ale bede miala chlopca i z tym mialam sporo problemow. Z reszta to rodzice wiedza najlepiej jakie imię dać dziecku. ( Czasem zdażaja sie rodzice, ktorzy nie wiedza i daja jakies wymyslne kretynstwa ale na szczescie rzadko ):-D
 
Do góry