reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla maluszka

ciekawe jaki dzieci zielonego w przyszłości bedą mieć stosunek do swoich imion,bo cóż imiona są orginalne ale czy ładne???a podejrzewam,ze kobiety rodzące te dzieci w kwesti imion nie maja nic do powiedzenia...
mnie osobiście te imiona się nie podobają...
no nic myślimy dalej :laugh:
 
reklama
LAski podsumowanie dla tematu SUPER
rozbawilyscie caly dom u mnie jak czytalam na glos ....kapitalne
z imionami to chyba najgozej juz latwiej wybrac wozek czy luzeczko niz wziasc na siebie odpowiedzialnosc za nie zadowolenie dziecka w przyszlosci...hihihi ja mam naszczescie tak na imie ze nie czepialam sie moich rodzicow ale wiem ze czasem mozna za to chciec glowe urwac.....zgadzacie sie??
prosze o jakis jeszce dowcip na temat imion
ania
 
nio dziewuszki dawajta jakieś nowe propozycje imion, bo dla mnie staropolskie choć miłe sercu mało praktyczne w UE, a te typowo góralskie odpadają z powodu sprzeciwu M, a listopad coraz bliżej ;), może kogoś zainteresuje Mikołaj, tak ma na imię mój siostrzeniec
 
hejka i jak tam rozważania nad imionami? ;)
My po wielu debatach postanowilismy że jak to bedzie dziewczynka to damy jej Oliwia,albo Olivia ;) a jak chłopak to Olivier :)
no chyba że do listopada coś sie zmieni :laugh:
a jak u was wybieranie imion???
pozdrawiam
 
Szczerze powiedziawszy to jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy.

Przy pierwszej ciąży było wiele opcji, dla chłopca: Wiktor - i tak zostało, Filip, Łukasz, Dawid, Szymon, Grzegorz. A dla dziewczynki: Paulina i Julia, Alicja, Aleksandra. Mój R i szwagierki w poprzedniej ciąży zanim jeszcze płeć była znana na bobo w brzuszku miwili Jola i teraz też, a mi osobiście źle sie ono kojaszy, bo tak szefa żona ma na imię  :p

Teraz nie mam pojęcia bo cześć imion podebrały mi sąsiadki albo po rodzinie  ;) Jeszcze zobacczymy, może jak dowiemy sie jaka płeć to się zmobilizujemy  ::)
 
My jak jeszcze bylismy narzeczonymi to mielismy dwa imiona upatrzone : Patryk i Aleksandra. Ale sasiedzi za sciana dali synowi Patryk, duzy juz ma 2 latka :) a moj brat dal na imie swojej coreczce Olga ale i tak wszyscy wolaja na nia Ola a i my tak chcielismy wolac na nasze ;) wiec strzezcie sie zlodziei imon! ;)
Filip i Szymon to bardzo ladne imiona Dorota :) a Julia jest teraz (statystycznie) bardzo modna :)
 
Wiecie ja mialam patent na imie dla dziewczynki a jak sie okazalo ze chlopak to trzeba bedzie pomyslec moze Borys tata jest Igor a braciszek jest Sergiusz bedzie do kompletu :(
 
A ja jak juz wiem, ze bedzie synus to przychodza mi do glowy takie slodkie imiona dla dziewczynek Melania, Bogna, Zuzanna
A co do chlopca znowu jestem zdezorientowana.
 
My jeszce nie wybraliśmy i pamietając poprzednie doświadczenia jak było z wyborem imienia dla córki pewnie teraz też będzie to kompromis bo imiona, które się mnie podobały nie pasowały mojemu mężowi a te które jemu to mnie nie pasowały. Mamy twarde nazwisko więc dobrze by było gdyby imię dziecka było miękkie z "l" , "ł" lub "j". Mnie się podoba Maja i Kalina a dla chłopca Staś , Michał i Kamil . Ale poczekamy chyba jeszcze z wyborem :)
 
reklama
Dziewczyny a szukajac imienia dla dziecka przypominacie sobie ludzi sobie znanych z takim imieniem i myslicie czy bedzie mial cos ztym czlowiekiem wspolnego?? mnie to przesladuje
 
Do góry