reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

reklama
Femme haha u nas tez dalej dylemat został Tymon albo Wojtek. Tak samo liczę na olsnienie ;)
A condo skojarzeń to mi sie Marek podoba ale moj były tak ma na imię wiec nie ma bata zeby tak nazwać...

Nulini u nas Ignacy tez był na tapecie ale mi zdrobnienie Ignaś jakoś nie podchodzi.

Aza moj małz to Bartosz ;)

Mommy Dorian mi tez nie podchodzi jakoś. ...

Sylwi slicznosci!
 
SPRITE - a słyszałaś że od 1 stycznia weszła ustawa że można dawać zagraniczne pisane imiona i nikt nie może się czepiać ? ;-) więc nie będziesz miała problemu :-)
 
Sylwi- ale śliczna corcia :) zazdroszczę!

Mommy- no Dorian mi też nie podchodzi. Chociaż miałam ucznia Doriana, piekielnie inteligentny chłopak.
 
Nulini co tam za Dorian? :-D :-D

No tak się nazywa autor piosenki :-D
Oj, u mnie by tak nie przeszło, żeby jedno z nas nie było przekonane do imienia :no:
W końcu to wspólne dziecko i w nosie bym miała "umowy"...

gosiane, ja za Wojtusiem PRZEPADAM, ale brat. Marek - strasznie mi się podoba - tata. A Ignaś mnie mierzwi przez "Na Wspólnej", ale Tosia tak cudnie to wymawia :-D:-D:-D
 
To w Na wspólnej jest jakiś Ignas???

U nas też umowa że jak chłopiec to wybietam ja a jak dziewczynka to mąż, ale musi się podobać nam obojgu. Jeśli propozycja nie pasuje to szukamy następnej. Teraz jednak pozwolilam wybrać Piotrkowi, bo to ostatnie dziecko i niech też coś ma ;)
 
jeżyk, nie no, wiadomo, że może jedna strona wybrać, ale u mnie by nie przeszło, że imię by się komuś nie podobało, a i tak byłoby nadane, nie ma opcji :no:
A Ignaś to syn Michała i Kingi...
 
reklama
Nulini- u mnie tak samo. Jakby Franek chociaż trochę mi się nie podobało to nawet jakby mąż na rzesach stanął i tak by nie przeszło :p
 
Do góry