reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

Jak pracowałam przy przyjmowaniu wniosków o becikowe dopiero miałyśmy rewię imion. Tatusiowie jeszcze zionący imprezą pępkową, z dokumentami sami się dziwili jak dziwnie imię ich dziecka się pisze, np na wniosku NIKOLA a akt urodzenia NICOL i tatuś zonka walnął heheh najbardziej zapadł mi dzieciaczek Polluks Szypułka- ciężka przeprawa w szkole pewnie go czekała bo tak jak pisałyście dzieci są okrutne, najgorsze jest to że od kogoś się tego uczą:(
 
reklama
Kiedyś będąc nad mmorzem słyszałam jak babcia wolała na swoją wnuczke "Jasmin" . Okropnue to brzmialo. Nie wiem jak wam ale mi to imię kojarzy się z tabletkami antykoncepcyjnymi i z drzewem. Śmiałam się z mężem ze może wpadka podczas brania antyków:-)
 
Sylwi, Gabrysia też mi się podoba :-D A mąż ostatnio wypalił, że syn będzie Antoni, myślałam, że go śmiechem zabiję - Antonina i Antoni, no genialny pomysł...
 
Doggi wiem ze jest takie polskie imię,,, napisałam ze babka w urzędzie pytała mnie czy chcę Victoria (co nie jest napisane polszczyzną) czy Wiktoria ...Chodziło o to, że z tego co wiem kiedyś był problem z zarejestrowaniem imienia zagranicznego bądź z zagraniczną pisownią typu Dżesika a Jessica, czy właśnie Vicki Victoria.... heh a mówiłaś o czytaniu ze zrozumieniem ;)
 
Ostatnia edycja:
bada m. Piękne imię ale przez te obecne Victorie bardzo traci niestety :( ale za to takvjakby miała na imię moja druga babcia-pra to nikt nie ma teraz ;) Gertruda ;)
 
reklama
Do góry