reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

reklama
Ciezki temat imiona. ..
Nazwac dziecko tak żeby padowalo i zeby dziecka nie skrzywdzic tak jak pisalyscie.
Ja jak wybieralam imiona to patrzalam na to bo mi sie podobaja pasuja do nazwiska i mieszkamy w niemczech.
Ale zapomnialam popatrzec na to ze sa tu bardzo popularne i przedewszystkim przy kolejnym wyborze jaki mnie czeka na bank zobacze jacy ludzie nosza to imie i jakie te osoby sa.
Bo o tym tez niepomyslalam a teraz wiem ze sie to sprawdza ja mam dwuch uparciuchow z rozkami.
Wszyskie Wiktorie i Antoni diabelki.
Teraz musze poszukac spokojnego ;)
Pasujace do spokojnych osob ;)
 
Ja od zawsze wiedziałam, że jak kiedyś będę miała synka to będzie Piotruś, to nie podlega najmniejszej dyskusji :-) co do córeczki, to typy się zmieniały na tą chwilę stanęło na Blance.
 
u nas dla chłopca poki co imie jest zgodne i bedzie Oleg, a dla dziewczynki nie ma zgodnosci poki co ja chce Greta, a maz Victorie, ale pogielo go bo nie bedziemy mieli Victora i Victorii;p
 
goferek- jak byłam w ciąży 10 lat temu to chciałam dać córce Blanka, mąż się modlił żeby na usg wyszedł chłopak:-D:-D a teraz już mi przeszło to imię.
 
reklama
Do góry