reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A ja bym chciała Lilianna - moją Lili. Niestety ustaliliśmy, że dla dziewczynek imiona wybiera mąż, dla chłopców ja :baffled:
A mąż chce Adriannę, a że ja akceptuję to si.
Natomiast jak chłopak to Dominik albo Aleksander (ale nie Olek, jak już to Aleks).
Jako, że dzieci po mężu będą miały krótkie nazwisko, to muszą mieć długie imiona :-D

Ps. A tak w ogóle to witam się serdecznie z wszystkimi :-) Mam na imię Anna i chciałabym już sierpień 2010 :-D
 
:) witaj! To widzę,że propozycje podobne do mnie. Lilianna albo ... Aleksander i tysiąc innych ;)
 
Witam:)

Ja juz wiedziałam przed ciążą, że jak córusia to bedzie Zuzanna:) a synuś Antoś:)
Pozdrawiam:)
 
My rozmawialiśmy na ten temat i póki co stanęło na Julii i żadnego innego dla dziewczynki nie mamy :) a jeśli będzie chłopiec to Adam, Adrian albo Dawid. Ale kto wie... do sierpnia jeszcze się to może zmienić :)
 
u nas jeszcze nie ma decyzji, ale dla dziewczynki: Emilka, Lena, Natalia, Hanna (ale Hann już za dużo niestety w otoczeniu naszym), a dla chłopczyka: Antoś, Jan, Staś
 
Witam dziewuszki:)
Mąż miał wyłączność co do imienia dla pierwszego dzidziusia więc teraz ja wybieram:)
Nie mam jeszcze swoich typów ale podobają mi się dla:
chłopca: Nikodem, Staś, Mikołaj lub Marcel;
dla dziewczynki:
Amela, Natasza, Zuza, Ola, Hanka i chyba to tyle.
Pewnie do sierpnia pięć razy zmienie zdanie ale narazie obstaje przy tych imionach.:-)
 
u nas już decyzja podjęta bo jak będzie chłopiec to napewno będzie Michałek imię wybrane jeszcze w pierwszej ciąży a jak będzie dziewczynka to będzie Ewunia :tak:
 
reklama
W głowie zaczyna mi siedzieć coraz mocniej Remigiusz - mam dalekiego kuzyna Remigiusza i fajny facet - artysta taki :)
I Remigiusz nam do nazwiska pasuje ;) Tylko zdrobnienie Remik już mniej mnie zachwyca... ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry