reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

U nas ostre kryteria: imię nie może powtarzać się wśród rodziny i przyjaciół, nie może być zbyt popularne ale z drugiej strony też zbyt "wydziwione".

Z męskich podoba mi się Maksymilian.

A z żeńskich... hmm... mało, już poprzednio mieliśmy problem, gdy lekarz wstępnie powiedział, że dziewczynka. Myśleliśmy o Liliance ale ostatnio robi się popularne. Mężowi podoba się Magdalena, mi mniej i Weronika, nad która mogę się zastanowić.

Kubuś, Szymon, Tosia, Jadzia, Hania, Zosia, Ada, Jaś u nas odpadają z pierwszych powodów.
 
reklama
A ja się pochwale my juz mamy wybrane jeśli chłopczyk -co wszyscy przepowiadaja to Adaś a jeśli dziewczynka co mi się wydaje bo urodę mi zabiera to -Oliwia ;) i juz poinformowalismy ze innych nie bierzemy pod uwagę ;)
 
powiem tam malinowa -nigdy nie byłam żadna miss ani nic ale moja twarz teraz to jakaś masakra jakieś wypryski i wogole to już tragedia jesz ze da się bez makijażu wyjść ale za nie długo pewnie się nie da i moja twarz się zmieniła wszyscy mi to mówią i ze widać ciaze nie wiem czemu tak ; (
 
Malinka ja mam Maksymiliana :) :) :) jak zastanawiacie sie jak zdrabniac to powiem Ci ze jest pelno zrobien do tego imienia :) nawet synek sam sobie wymyślal jak byl mniejszy :)

U nas tak jak u Was nie moze byc bardzo popularne a zarazem bardzo dziwne.. i u nas kryterium ze na litere M musi byc i juz wszyscy co wiedza o ciazy zastanawiaja sie nad imieniem dla chlopca :p
 
Malinka Maciej ma na imię szwagier i w Grecji ciężko by było je wypowiadać.. ale ogólnie fakt ładne imię.


panna_migotka myślałam nad Marcelem ale męzowi sie nie podoba :/ :/


mi od zawsze podobała się Michalina dla dziewczynki ale mąż powiedział ze tak dziecka nie skrzywdzi i mu sie kojarz z jego imieniem bo ma na imię Michał...


a jak Wam sie słyszą imiona Makis, Markos, Martin, Marios? (greckie imiona to sa ale nie wiemy jak one brzmia dla polakow)
 
reklama
Do góry