reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

reklama
Oj mamy mamy :-)
Jest kilka opcji, ale takie najbardziej pewne dla dziewczynki to Pola i Sandra.
Dla chłopca prawdopodobnie będzie Szymon, rozmyślamy też odnośnie Eryka Juniora, ale to jeszcze mamy czas na przemyślenie. Jak określimy płeć to będziemy intensywnie myśleć :D
 
Mój mąż dla dziewczynki wymyśliła Patrycję, jeszcze w grę wchodzi Alicja bądź Magdalena
Dla chłopca mnie się podoba Filip. Sebastian też by mógł być ale wszyscy są przeciw nie wiem czemu
 
Ja Polę juz mam, ale teraz bym tak chyba nie nie nazwala bo jest bardzo popularne. Teraz chciałabym Larę, ale niestety mąż protestuje wiec będzie Olga albo Luiza. Jeśli to jednak facet to będzie Maciejem.
 
Ja bym bardzo chciała Amelkę ale mężuś nie jest zadowolony z tego imienia. A dla chłopca to nie mamy wcale pomysłu.Na szczęście jest jeszcze trochę czasu na zastanowienie:))
 
Przy moich pierwszych ciążach zarzekaliśmy się, że będzie Angelika albo Kacper. Ja teraz się zakochałam w imieniu Sandra, Jowita, Martyna. natomiast dla chłopca Wiktor, Jakub, Bartek... Ale do końca daleko jeszcze :) więc nie gdybam. Mój mąż pozostaje przy pierwszych imionach jakie kiedyś wybieraliśmy.
 
reklama
My zdecydowaliśmy że dziewczynka bedzie Maja,a chłopiec Adam,ale do końca się jeszcze może wszystko zmienic! Młodszy synuś miał być Karol,a na porodówce się odmieniło i jest Łukasz!​
 
Do góry