reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

a co do Marcela :-D mnie sie to imie bardzo podoba, a moj maz tak zareagowal:
S. wczoraj do mnie: ,,Ty wiesz, ze jak bedzie syn, to nie bedzie Milosz?? :-D ''
ja na to: hmmmm (mysle, mysle...) a moze Marcel ???
icon_idea.gif
icon_idea.gif
icon_idea.gif

S. ,,taaaaaaa....a corka to Higienistka'' :cool:
:wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D


P.S Milosz tez mi sie bardzo podobal :-)
 
reklama
U nas narazie tylko typowanie, zawsze wszystko moze sie zmienic :)
chlopak: Sebastian, Filip
dziewczynka: Basia, Hania, Emilka, Julia, Daria temat otwarty :D
 
Ja też ostatnio nad imionami myślałam ;)

Dla dziewczynki - Ewa; Gabrysia; Magdalena; Agnieszka
Dla chłopca - Artur; Rafał; Daniel; Kacper; Jasio; Patryk

Jeszcze jest czas więc dla chłopca coś się wybierze ;)

Na razie dla dziewczynki wybrane jest imię Ewa (ale mężowi może się jeszcze odwidzieć)

On dla synka wymyśliła jakieś dziwne imiona: Polikarp, Klemens - ale mówi je mi po złości, bo wie, że tak dziecka nie nazwę :p
 
a co do Marcela :-D mnie sie to imie bardzo podoba, a moj maz tak zareagowal:
S. wczoraj do mnie: ,,Ty wiesz, ze jak bedzie syn, to nie bedzie Milosz?? :-D ''
ja na to: hmmmm (mysle, mysle...) a moze Marcel ???
icon_idea.gif
icon_idea.gif
icon_idea.gif

S. ,,taaaaaaa....a corka to Higienistka'' :cool:
:wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D
P.S Milosz tez mi sie bardzo podobal :-)

kurcze jakbym mojego słyszała:-pjemu się wszystko kojarzy albo rymuje z czymś dziwnym....mnie się podobają imiona nie dziwaczne ale też troszkę ciekawe i rzadziej nadawane. Mój mąż uznaje tylko te panujące teraz. Broń Boże Antoś, Zosia albo Aniela bo stare, Maja nie bo będą od pszczół przezywać, Igor lub Oliwier - według niego są głupie i wymyślone z kosmosu:wściekła/y:
I tak się dziwię że doszliśmy do jakiś wspólnych wniosków z jego podejściem
 
Hehe no tak to jest z tymi facetami

my mamy niby umowe ze ja dla dziewczynki wybieram a on dla chlopca - ale i tak juz mu Eliasza i Nataniela wybilam z glowy i podsunelam pomysl na Gabriela :)
 
my dla chlopca wybralismy Bartosz.myslelismy tez nad Pawlem.a dla dziewczynki mamy zdania odmienne, mi sie podobaja Natalia, Julia, Daria a mojemu Monika, Mariola.jesli wyjdzie nam corcia to beda niezle spory.mi sie nie podobaja jego typy a mu moje.wiec trzeba bedzie wybrac zupelnie inne imie.
 
U nas następujące typy:

Dziewczynka: Emilka
CHłopiec - tu więcej typów: Jeżyk, Sławuś albo Aleksander :D

Lekarz powiedział, że będzie chłopak więc zobaczymy..... :)
 
reklama
Do góry