reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

reklama
my już mamy w domku Jasia i Maksymiliana...przydałaby się córeczka..z imion podoba mi się Alicja i Zofia, albo Anna Maria ale mój mąż nie za bardzo jest za..a dla chłopca ja bym chciała Leon , Stanisław lub Aleksander a on Emila, Patryka i Marcela... mamy dość Trudne nazwisko na "Ś" więc imię nie może kończyć się na "SZ" więc Mateusz , Łukasz, Tomasz itd. odpadają...jeszcze podoba mi się Paweł ale mój mąż ma tak na imię i jest strasznie przeciwny
 
Krisowa - wszystkie Maćki to fajne chłopaki ;-)
mój młody nie jest w stanie wymówić swojego imienia, więc już od dłuższego czasu mówi na siebie Ciusiu. I tak pieszczotliwie czasami do niego mówimy, ewentualnie Ciusiek :-)
 
Maciuś fajne imię mój M tak się zwie`-) Gdy Ania słabo mówiła spytana jak tatuś ma na imię mówiła Pacieć:-D
 
My to mamu różne zdania - do dziewczynki podoba mi sie Emilka, Hania, męzowi - natalka, aleksandra, jedyne imie które podoa sie mnie i jemu to Madzia,
dla chlopca, moje typy, to Antoś, Jasiu, Tomek, - Mąż woli Mateusza, Wojtka........ no i jak tu dojśc do porozumienia:-)
 
My sie ciagle zastanawiamy, ale poki co nasze typy to Maximilian (Max) lub Oliver (Ollie) (pisownia celowo nie jest po polsku, gdyz nie mieszkamy w kraju.. z tego tez powodu szukamy imienia ktore wymawia sie tak samo, lub bardzo podobnie zarowno po polsku jak i po angielsku) Ciezko jest cos wybrac majac bardzo okrojone mozliwosci ze wzgledu na jezyk :(
 
reklama
Do góry