reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Może macie propozycje imion dla dziewczynek? Dla chłopca juz mam, ale jak sie okaże ze bedzie dziewczynka to jestem w kropce ( nic mi sie nie podoba , a jak cie znajdę to mężowi nie odpowiada ).
 
reklama
To mój P obstawiał kiedyś dla chłopca.. Iwo. Powiedziałam mu, żeby się puknął w czoło :)

Iwo od jakieś piłkarza. Na szczęście mu przeszło :)

Marcysia imion masz bez liku. Zależy co Wam się podoba. Ciężko pomóc gdy się nie zna upodobań :) Czy tradycyjne czy z kosmosu a może pośrednie? ;P
 
Ja wam powiem ze w pierwszej ciąży nie mieliśmy problemu z imieniem przeglądalismy książkę z imionami i padło na Fabian no i tak zostało :) a teraz to ja już sama nie wiem T mówi Filip ja Aleksander ewentualnie Stefan ;) ale znów T uważa że to typowo niemieckie imię i to takie rozmowy dowiemy się pewnie na prodowce jakie imię :D
 
Nathalienne też chcialam Maje ale tyle ich sie pprodzilo ze nie chcialabym zeby byla jedną z wielu w klasie...
Malutkans my pewnie tez w ostatniej chwili sie zdecydujemy.
Marcysia tak jak pisze małła zosia ciężko doradzić jak sie nie zna kogoś upodobań. Masz jakieś typy?? ;)
 
u mnie jednogłośnie dla dziewczynki Oliwia :)

to był mój pierwszy typ ale na wsi już jest Oliwia i odpuściłam.

U nas krok do przodu - mąż zrobił swoją listę:
Chrystian,
Hugo,
Ariel,
Marcel,
Kosma,
Natan
Tymoteusz.

Tak więc wybieramy między:
Marcel,
Natan,
Tymoteusz

Na co byście stawiały?

Marcel


Coraz częściej myślę nad Emilką, Lilianną i Dominikiem, I chyba już zmieniać nie będę. W pierwszej ciąży od początku miał być Dawid albo Lilianna. Zawsze zwracam uwagę na to czy imię pasuje do nazwiska. Miałam na myśli też Martynę ale jest już jedna Martyna W bardzo popularna w TV;ddd
 
Marcel..bardzo dobrze mi się kojarzy, z mega pozytywnymi chłopakami z dużym poczuciem humoru - przynajmniej ja takich znam :) Także to imię wygrywa. U mnie w rodzinie jest Tymon i Tymoteusz, ale oba ich rodzice zdrabniają jako "Tymek" i też fajnie brzmi
 
Moje typy to Rita, Pola lub Kaja. Do żadnego nie jestem przekonana w 100% . Mieszkam za granica i dziecko pójdzie tu do szkoły , wiec mysle o imieniu które wpasuje sie w polskie i irlandzkie klimaty. Nie lubie jednak tych jak np: victoria , vanessa , Sara itd - to odpada
 
reklama
Do góry