reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Ja ostatnio bardzo polubiłam imię Aleksander. A dziś zakochałam się w imieniu Sara. [emoji173]
Podoba mi się jeszcze: Iga, Nina i Marcel. Nie wiem tylko czy mojemu mężowi cokolwiek się spodoba...
 
reklama
Ja mam troszkę problem bo musimy wybrać imię które będzie pasować i tutaj i w Polsce, tak tez było przy synku, choć tym razem chyba pojdziemy w stronę tutejszych imion. Narazie dla dziewczynki chcemy Sofia a dla chłopczyka Nicolas albo Gabriel. Na pewno sie jeszcze zmienią pomysły :) może tutaj trafie na to jedno odpowiednie
 
reklama
Mnie się podoba na zabój Jaśmina, Tola, Olga, Urszula, Elżbieta, to z żeńskich. Z męskich: Feliks, Jerzy, Błażej. No i dalej pomysłów brak. Mój nic nie akceptuje
[emoji23] [emoji23] [emoji23] Ale ostatecznie imię będziemy wybierac pewnie w połowie ciąży :)
 
Do góry