reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

My też jeszcze nie mamy wybranego imienia, a nad tym trzeba się porządnie zastanowić. Nie podobają nam się takie imiona jak teraz się nadaje dzieciom Zosia, Antosia, ani te wydziwiane. Na pewno chcemy żeby imię pasowało do nazwiska i było międzynarodowe ;)
 
reklama
u mnie do nazwiska akurat dość dużo imion pasuje bo mąż miał dwuczlonowe, rodowe nazwisko, jedynie co to jest długie, i tu jest problem. ale i tak jesteśmy zakochani w Maksymilianie ❤️ synek pewnie będzie nam wypominal że ma za mało miejsca w urzędach na podpis :D ale w szkole jest nadzieja ze będzie jedyny się podpisywał inicjalami bo będą 3 haha :)
 
A ja jeszcze nie wiem co będzie ale wydaje mi się że dla dziewczynki problemu bym nie miała gorzej z imieniem dla chłopca....
 
u nas bylo cięzko wybrac dla chlopca, jedyne jakie mi sie podobają do Ignaś i Nikodem :) Narzeczony zgodzil sie na Ignasia :) i tak juz pozostanie :)
 
Ojej... my mamy wątek o imionach? [emoji23][emoji23] albo nigdy tu wcześniej nie trafiłam, albo o nim zapomniałam.

Duzo jest imion żeńskich, ktore nam sie z mezem podobają, ale jak sie okazało, ze bedzie chłopiec, to sie zrobilo ciezej. Kilka mi chodzi po glowie, ale do ostatecznej decyzji daleko. Maz jakis tematu nie porusza. Ale co tam, jest czas do kwietnia :)
 
Ojej... my mamy wątek o imionach? [emoji23][emoji23] albo nigdy tu wcześniej nie trafiłam, albo o nim zapomniałam.

Duzo jest imion żeńskich, ktore nam sie z mezem podobają, ale jak sie okazało, ze bedzie chłopiec, to sie zrobilo ciezej. Kilka mi chodzi po glowie, ale do ostatecznej decyzji daleko. Maz jakis tematu nie porusza. Ale co tam, jest czas do kwietnia :)
Mężowie chyba rzadko podejmują temat imienia. [emoji3] tak mi się wydaje.
 
reklama
Ja mówiłam mojemu żeby się zastanowił i też nie ma pojęcia [emoji16] z imieniem dla dziewczynki problemu bym nie miała co do chłopczyka nie mam pojęcia będę tu śledzić i zerkać moze mi się cos rzuci w oczy [emoji23]
 
Do góry