reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Kaka82 a ty jakie masz typy?????

My jeszcze o tym nie myślimy. Znając mojego M znów mi namąci w głowie przed samym porodem:-D:-D
 
reklama
Pamietam jak wybieralismy imie dla naszego synka i moj maz krytykowal kazde imie jakie mu zaproponowalam, ale sam nie mial zadnego typu i nie wiem czy Wy tez tak macie ze swoimi mezulkami, ale mojemu kazde imie sie z kims kojarzylo... ;))
U nas było na odwrót :-) Ja miałam całą listę imion, które po kolei wykreślałam, bo właśnie mi się kojarzyły.

Przyznam że z chłopcem mieliśmy większy problem co do wyboru imienia więcej nam sie podoba żeńskich imion niż męskich
Ale poczekamy jeszcze trochę i będziemy myśleć

Tu mam tak samo. Nasza córeczka miała być Mateuszem i to było jedyne imię, które ostatecznie przestało mi się podobać, a teraz synek może będzie Bartosz. Nad dziewczynką jeszcze nie myśleliśmy. Jeszcze czas.
 
Dla córci: Dominika albo Wiktoria
Dla synka: w fazie kontenplacji :-) Te co mężowi się podobają-dla mnie nie do przyjęcia;-)
 
Kaka82 a ty jakie masz typy?????

My jeszcze o tym nie myślimy. Znając mojego M znów mi namąci w głowie przed samym porodem:-D:-D


Mój M wymyślil : Goplana dla dziewczynki, dla chłopca - Wedel - mam nadzieję, że to żart:angry:

Mi osobiście podoba się Mateusz, Maciej, Krystian, Tomasz. A dla dziewczynki Lena... M się nic nie podoba a i ja nie jestem przekonana. Muszę troche poszperać w necie:)
 
Pożyczyłam od koleżanki z pracy książeczkę z imionami i wypisałam sobie wszystkie, które mi się podobają.

Jeśli będzie chłopiec to może to będzie: Bartek, Daniel, Grzegorz, Ignacy, Jonatan, Krystian, Maciej, Mateusz, Natan, Oliwier, Piotr lub Tomasz.

Dla dziewczynki: Bianka,Dominika, Hanna, Ida, Katarzyna, Lena, Lidia, Łucja, Natalia, Oliwia, Tatiana lub Zuzanna.

Dobrze, ze mam jeszcze mnóstwo czasu na zastanowienie:)
 
Wow Kaka ładna lista. Podobają mi się 2-dla chłopca i 3-dla dziewuszki
Ja nawet o tym nie myśle, chyba pozostaną typy z poprzedniej ciąży:-p
 
reklama
Muszę w końcu pogadać z tym moim mężusiem na temat imion...bo jeszcze do października nic nie wymyślimy.
 
Do góry