reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

reklama
My sobie wczoraj tak wstepnie gadalismy i staneło na Rafałek albo Zuzia, ale jeszcze jest duzo czasu, wiec moze sie wszystko zmienic :tak:
 
czesc wszystkim mama,mnie podobaja sie imiona Jakub i mamy juz Jakuba,a teraz oczekujemu rodzenstwa dla syna albo bedzie Julka lub Natalia,jak chlopczyk to Dawid,Konrad...:-)
 
W poprzedniej ciąży nie chcieliśmy znać płci malucha do porodu, w związku z tym mniej więcej w 5 miesiącu, po tygodniowych dyskusjach zapisaliśmy na kartce Sebastian dla chłopca (to był mój typ od początku, tak jakbym przeczuwała że ma byż syn) gorzej było z imieniem dla dziewczynki, w końcu mój mąż coś tam ustalił, kartkę zakleiliśmy w kopercie i czekała sobie 4 miesiące, żeby już nie było dyskusji i sprzeczek na temat imienia. Teraz mam wręcz przeciwne przeczucia (mam nadzieję że to nie tylko pragnienie ) i wybrałam imię dla dziewczynki :-) IGA. Dla chłopca nie mogę się zdecydować, decyzję pozostawię moim chłopakom
 
Ja już mam Alka i Oliwierka, wydaje mi się że teraz też będzie chłopiec, ale nigdy nic nie wiadomo. co do imion z mężem jesteśmy zgodni, chłopiec to będzie Borys, a dziewczynka Amelka. Imię dla dziewczynki mamy ustalone od lat, wostatniej ciąży też głaskałam Amelkę a urodził się Oliwierek hihi:-)
 
Śliczne wybieracie imiona i fajnie ze sie niepowtarzają. Ja lubie takie imionka mało znane:rofl2:
Mamy Nikolkę (jak ją rejestrowałam była pierwsza w moim mieście;-)) I Laure też mało popularne w naszych rejonach :tak:.
Teraz nasze typy jak narazie są niezmienione z poprzedniej ciąży
dziewczynka: Anastazja (Laurka tak miała mieć na imie)
chłopiec: Samuel (bez możliwosci zmiany:-D)
Ale wszytko wyjdzie w praniu jak przy Laurze:-p;-)
 
A u mnie jest juz Zosia Helenka, i jak teraz bedzie dziewczynka to bedzie Maria Urszula, a jak bedzie chlopak to Stanislaw Eugeniusz, nie ma innej opcji bo to jedyna ktora zaakceptowalam ja i moj M.:tak: Wczesniej myslalam o Rochu ale moja druga polowa powiedzial ze nie ma takiej opcji;) dla dziewczynki myslalam jeszcze o Zuzi ale moi sasiedzi nazwali tak psa i jakos tak mi teraz glupio tak nazwac dziecko;-)
 
reklama
Do góry