reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

No ja mam póki co tylko typ dla córeczki :-p; Amelia Wiktoria.
Dla syna będziemy wymyślać jak będzie trzeba (a znąjac moje szczęście to będzie drugi syn hihi)
 
reklama
Czarna my też wczoraj oglądalismy Na Wspólnej i śmialiśmy się, ze Ksawery będzie:)

Teraz jak cokolwiekoglądam w TV to zwracam uwagę kto jakie ma imię....może coś mnie natchnie:)
 
Hehehe ja tylko powiedziałam do M a Ksawery???? a ona super:))) i Narazie tak zostaje:))) Ciekawe jakie Kinga z Na wspólnej wymyśli:laugh2::laugh2::laugh2:

Ale dla dziewuszki strasznie chodzi mi po główce Nadia musze tego mojego uparciucha przekonać:-p
 
Przejżałam jeszcze ran skarbczyk imion, dziś zaproponuję mojemu M:

Stanisław, Patryk, Maksymilian, Łukasz badź Hubert.
 
reklama
Mojemu tez sie nic praktycznie nie podoba co proponuje, a sam nic nie umie wymyslic, na razie staneło dla chlopca Rafałek, a dla dziewczynki dalej nie wiemy :-D Ale moj kochany chce chłopca, mi w sumie obojetnie, aby zdrowe było :-D
 
Do góry