reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Wszystkim mamusiom październikowym życzymy:

Jaj przepięknie malowanych,
Świąt wesołych, roześmianych.
W poniedziałek kubeł wody.
Szczęścia, zdrowia oraz zgody.
WESOŁEGO ALLELUJA!
 
reklama
Kaka pomysłów i typów masz wiele tylko brak zdecydowania. Ja jak widać już wybrałam(wybraliśmy) ale naprawde wszystko moze sie zmienić:tak: Jeszcze jest kupe czasu;-)
 
Śliczne wybieracie imiona i fajnie ze sie niepowtarzają. Ja lubie takie imionka mało znane:rofl2:
Mamy Nikolkę (jak ją rejestrowałam była pierwsza w moim mieście;-)) I Laure też mało popularne w naszych rejonach :tak:.
Teraz nasze typy jak narazie są niezmienione z poprzedniej ciąży
dziewczynka: Anastazja (Laurka tak miała mieć na imie)
chłopiec: Samuel (bez możliwosci zmiany:-D)
Ale wszytko wyjdzie w praniu jak przy Laurze:-p;-)

Samuel to piękne imie:-) Jestem w grupie przyszłych mam listopadowych. My od razu ustaliliśmy imiona. Mój M dla dziewczynki - Julka ,a ja dla chłopca Ruben (szalenie podoba mi sie to imię ma w sobie coś...)
 
Samuel to piękne imie:-) Jestem w grupie przyszłych mam listopadowych. My od razu ustaliliśmy imiona. Mój M dla dziewczynki - Julka ,a ja dla chłopca Ruben (szalenie podoba mi sie to imię ma w sobie coś...)

Dziękuje. Niestety większość osób reaguje z niesmakiem na takie imię, ale nam to nieprzeszkadza im się niemusi podobać:-p
Ruben hmmmmm pierwszy raz słysze ale brzmi bardzo ciekawie:tak: Gratuluje wyboru;-)
 
Pamietam, ze już ostatnio miał być Samuel:) Ja chyba chodziłam do 1 klasy z chłopcem o tym imieniu...a z Anastazją też jakoś ostanio nie wypaliło, moż etym razem się uda. Choć bardziej wolę zdrowbnienie od tego imienia - Nastka:)

Moja mama zaproponowała Michała - nie wiem, czy to wazne ale ja tak miałam mieć na imię hihi - a za mna chodzi Mateuszek, ale M się nie zgadza:no:
 
Kaka no właśnie i dalej tak ten Sami za nami łazi i M innego nieakceptuje:-D (mi kiedyś podobały sie jeszcze Dorian i Kryspin ale M:no:) A co do Anastazji na dzień dzisiejszy tak ale mamy jeszcze inne typy (mi sie trasznie podoba Nadia ale M:no:) Jeszcze dużo czasu wiec napewno coś znajdziemy.

Co do Mateuszka hmmm znam kilku takich małych Mati i nie za bardzo;-) Mi sie podobaja tamte Twoje typy np. Natan:tak: a co do Michałków to ogólnie fajne chłopaki.
 
Natanek to znowu M :no:, ostatnio wyskoczył z Brunem...a mi się z imieniem dla psiaka kojarzy:crazy:
 
Wiesz co kaka te nasze chłopy to tylko na jakis wózek i w przepaść:))
Ale szczerze Bruno ok tez z takim imieniem wyskoczyłam ale mój :no::no::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry