reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Tak to z tymi naszymi M bywa . Ja dla dziewczynki wybrałam Zuzanna a dla chłopca jeszcze niewiem które Olaf albo Oliwier. Do porodu jeszcze sporo zostało więc typy mogą się zmienić
 
reklama
My tez pierwsze dla dziewczynki wybralismy Zuzanna, ale po kilku dniach mi sie odwidziało. Ale jeszcze mamy 7 miesiecy wiec cos na pewno wymyslimy :-D
 
My jak na razie wybraliśmy imię dla chłopca Dominik, a dla dziewczynki Nikola, początkowo było Miyuki ale jakoś się boje że jest to imię aż za bardzo oryginalne i w urzędzie były by pewnie problemy.

Czarna mam takie pytanie jakie są dziewczynki o imieniu Nikol (chodzi mi o charakter, czy są pogodne itp.). Gdzieś wyczytałam, że Nikolki są chorowite ale to nie zależy chyba od imienia.
 
Kala Widze ze tez uważasz ze imie dopasowuje sie do osoby:-D. Z moją Nikolką nie mamy żadnych problemów. Ogólnie grzeczna i w miare spokojna.:zawstydzona/y:;-)
Co do zdrówka, moja mała chorowała jak była malutka (ale to była choroba dziedziczna- astma) Ale na dzień dzisiejsze w ciągu 8 lat 2X brałą antybiotyk. Więc jak widać nie jest źle:-p
 
Dziś w gazetce wyczytałam imię KORNELLIA i.............. Mojemu szanownemu też sie spodobało:-D:-D
tak więc nasze typy (na dzień dzisiejszy)
Kornellia
Ksawery

:rofl2:
 
Wy to się szybko decydujecie...mi się nawet juz nie chce zaczynać gadki z moim M na ten temat.
 
Ja ostatnio usłyszałam Aurelia i stwierdziliśmy razem z M że nawet, nawet, ale my już mamy swoje typy i jak narazie jesteśmy im wierni
 
kaka bo to jest krótka piłka rzucamy propozycje i albo tak albo nie. Nie mozna tu dyskutować:-p
My ni z gruszki ni z pietruszki wyskakujemy z propozycjami bez kalandarzyków itp.;-)
Bedzie dobrze

Chiara Aurelia jest śliczne:tak:
 
a u nas juz ustalone maz wybierał dla córki jak by była to Wiktoria a ja dla chłopca i strasznie mi sie podoba Igor wiec imiona wybrane a teraz tylo czekac by sie urodziła zdrowe co kolwiek by to było czy chłopczyk czy dziewczynka zawsze bedzie najbardziej kochane przez mame i tate choc ze dziadki tez juz szaleja :-D
 
reklama
u mnie będzie Karinka, mam nadzieję ze to będzie dziewczynka, mamy już Kacperka jeszcze nie myślałam o imieniu dla chłopca, mamy lekki problem bo postanowiliśmy że wszyscy będziemy na K :)
 
Do góry