reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

reklama
Moje typy to Antos (juz jest, ma 16 mies:)), Tymoteusz, Tytus, a zenskie to Zuzia, Marysia, Zosia (byc moze bedzie niecale 9 mies;)), Jagoda, ech..
Pamietam jak wybieralismy imie dla naszego synka i moj maz krytykowal kazde imie jakie mu zaproponowalam, ale sam nie mial zadnego typu i nie wiem czy Wy tez tak macie ze swoimi mezulkami, ale mojemu kazde imie sie z kims kojarzylo... ;))
 
moj mezulek uparl sie ze jezeli bedzie chlopak to musi byc Filipek, na poczatku nie chcialam sie zgodzic ale niech mu bedzie, jakos sie przekonalam. a jezeli chodzi o dziewczynke to ani nie mamy zadnych typów.
 
Dla chłopca bardzo podoba mi się imię Jakub, Igor i Adrian, a dla dziewczynki Emilia Karolina i Sabina. Na razie nie zdecydowaliśmy jakie będzie imię, bo nie możemy z mężem dojść do porozumienia:):):):)
 
U nas będzie chłopiec będzie - Kamil, dziewczynka Patrycja, Kinga lub Kamila... Jeszcze się zastanawiamy...:-)
 
Dla naszego malucha, który ma dopiero 9 tyg wybierzemy imię po pradziadkach.
My obstawiamy Zosię lub Stasia.
Tylko wiadomo jak to z mężulkami, o ile na Zosię bez mrugnięcia przystał, ze Stasiem miał problem. Jedyne i właściwe imię dla chłopca, to imię jego lub mojego taty. Nie żeby mi się Jurek, czy Michał nie podobało, tylko dlaczego ma się powtarzać?
 
reklama
Do góry