reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

a ja to mam w ogole problem z glowy, bo u mnie to T ma taka modle, ze wybiera imie dla dziecka, ale najlepiej dopiero jak je zobaczy...
poprzednia caluska ciaze marzylam o imieniu Miłosz dla naszego syneczka (jak sie potwierdzilo na USG, ze to chlopczyk to bylam przekonana i tak juz o nim myslalam - Miłosz), a T wyskoczyl nagle, ze mial super kochanego dziadka Aleksandra i ze moze bysmy tak nazwali synka, na co ja nie moglam spac cala noc ze zlosci na to imie, bo nie chcialam zeby wolali go Olek, ale uzgodnilismy, ze bedziemy go wolac w skrocie Aleks i nikt wtedy nie bedzie wolal Olek - i tak jest!
A dzis sobie juz nie wyobrazam zadnego Miłoszka, tylko naszego kochanego Aleczka, Aluska, Alunia :)
Pomijam fakt, ze mieszkamy w UK i tu zamierzamy zostac, a Alex (dla chlopca czy dziewczynki) czy Alexander jest tu bardzo popularnym imieniem, a jakby byl Miłosz to wszyscy by przekrecali...

mnie sie podoba dla dziewuszki Milena lub Malwina, a dla chlopca nie wiem nawet :)
chyba i tym razem zdam sie na T... :)
Aleksander śliczne :) ale mi właśnie Olek się bardzo podoba
a co do dziewczynki to się powtarzam ale Milenka jest najpiękniej ) Milcia Milka Mili tak jak moja córcia :)
 
reklama
Ja synka chciałam nazwać Borys albo Maksymilian, ale każdy mi gada, że to jak dla psa, więc chyba zrezygnuje, a dla dziewczyki narazie Maja albo Martynka, ale jakos czuje, że będzie po raz drugi chłopczyk.
 
Corti - nie przejmuj sie co gadaja ludzie! juz tu byl temat, ze to ci, ktorzy nazywaja psy imieniem czlowieka maja dziwne podejscie, a Ty sie nie patrz na to, jest przeciez mnostwo Borysow i Maksymilianow na tym swiecie :) nie rezygnuj z marzen :)

Julisia - no Twoja Milenka slicznie ma na imie :) podobuje mi sie :) i zdrobnienia o ktorych piszesz sa takie slodkie :) zapodalam wczoraj to imie T i spodobalo mu sie (bo On bardzo lubi sluchac Mylene Farmer i tu go wzielo! :)) tak ze mooooze bedzie Milenka :)))
 
Ostatnia edycja:
Ja już od szkolnych lat wiem na 100%, że swojej córeczce dam na imię Amelka, skoro ja wybrałam dla dziewczynki wybór imienia dla chłopca zostawiłam mojemu R. i on się uparł na imię Aleksander. A więc tak będzie albo Amelka albo Aleksander :D
 
reklama
Do góry