reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

My chcemy Michałka albo Zosię :) myśleliśmy tez o Antosiu..ale wydaje mi się, że jak zobaczymy Maleństwo, to dopiero nam jakieś imię spasuje do niego lub do niej :)

ja pracuje z maluszkami na codzień, to mam przegląd imion z całej okolicy..:))) najwięcej jest Julii i Wiktorii, a wśród chłopców to waśnie Filip jest popularny i Mikołaj też często..a dziewczynek o imieniu Maja - zatrzęsienie :)
 
reklama
Madline - my też na 99% dziewczynkę nazwiemy Zosia ;) , a Michał to mój M hehe
myśleliśmy kiedyś o Antosi, ale nie pasuje do naszego nazwiska :/
a chłopiec na 100% Brunon (Bruno)
 
A ja bym chcialam chlopca, ale imie wybralam dla dziewczynki.... wiec jak sie urodzi dziewczynka, napewno bedzie Mia
a jak sie urodzi chlopak, to pewnie tak jak poprzedni, przez dlugi okres bedzie sie nazwyal FACET, a potem cos sie postanowi.... ale moja corka co chwile mi przypomina ze Kuba to sliczne imie meskie... czyzby mi cos sugerowala :D
 
Mi dla chłopca pasowałoby Rafał a dla dziewczynki np Emilka ale nie wiem czy mąż podzieli moje zdanie:-) Mój pierwszy synek ma na imie Radek.
 
My chcemy Michałka albo Zosię :) myśleliśmy tez o Antosiu..ale wydaje mi się, że jak zobaczymy Maleństwo, to dopiero nam jakieś imię spasuje do niego lub do niej :)

ja pracuje z maluszkami na codzień, to mam przegląd imion z całej okolicy..:))) najwięcej jest Julii i Wiktorii, a wśród chłopców to waśnie Filip jest popularny i Mikołaj też często..a dziewczynek o imieniu Maja - zatrzęsienie :)
dobrze że moja mała jest pisana przez V i c bo to już nie ta sama Wiktoria których pełno;-):-D:rofl2:
co do Zosi... no mi się włąśnie nie podoba, moja kumpela tak córkę nazwała...nie wiem , ale wogóle nie podobnają mi się imiona po naszych dzidkach i pradziadkach ,niektóre względnie tak , ale większość nie... no np Antoni-Antoś tak , ale |Antonina już nie:sorry2: albo właśnie Staś też nie:no: Józef, Krysia :no: Gabrysia, Mikołaj, :tak: i tak mogłabym wymieniać;-)
albo wymyślane z jakichś znanych imion Tristan:no: Cyprian:no: Benjamin:no:

Mia ładne imię..
ja chciałam dć kolejnej córce Nadine (Nadia) ale moja znajoma ma właśnie Wiki i Nadię... więc nie będę jej kopią:no::dry: a szkoda bo tak mi się ta Nadia podoba:sorry2:
No ale będzie Emma jak co bo też śliczne imię:tak:
 
a u nas jak bedzie synek to chyba Baruś - mój Kamil sie uparł troszke :) ja wolała bym Stasia ale Bartuś też jest ładnie a dla dziewczynki jeszcze nie wiemy mi podoba sie Martynka albo Marysia ale to sie zobaczy
 
Ja juz mam Wojtusia, a teraz gdy bedzie chłopiec to damy mu na imię Adaś. Wiekszy problem mamy z imieniem dla dziewczynki, bo mi się podoba Zuzia, a mojemu M niestety nie i wolałby Alicję. Inne opcje to Hania, Weronika, Julia... Zobaczymy, może bedzie drugi synek i nie bedzie kłopotu z imieniem:-D
 
U nas ja wybieram imię dla Synka, a mąż dla Dziewczynki:-)

Dla Dziewczynki na razie nie wiadomo choć mi się podoba
Maja, Milena, Paulina:-p no ale dobra zostawmy wybór mężowi:sorry2:

A dla Synka mam 3- Mikołaj, Michał bądź po Tatusiu Krzysztof:tak:
no z imion dla dziewczynki to najbardziej mi sie podoba Milena :):) tak jak mój szkrabuś :)

teraz na dziewczynkę nie mamy zielonego pojęcia :) ale jak chłopiec będzie to Artur Marek :) i może tak już zostanie bo w poprzedniej ciąży to z kolei dla chłopca nie mogliśmy się dogadać a dla córeczki to od razu wiedzieliśmy i problem się rozwiazał bo była dziewczynka to może teraz będzie odwrotnie
 
reklama
a ja to mam w ogole problem z glowy, bo u mnie to T ma taka modle, ze wybiera imie dla dziecka, ale najlepiej dopiero jak je zobaczy...
poprzednia caluska ciaze marzylam o imieniu Miłosz dla naszego syneczka (jak sie potwierdzilo na USG, ze to chlopczyk to bylam przekonana i tak juz o nim myslalam - Miłosz), a T wyskoczyl nagle, ze mial super kochanego dziadka Aleksandra i ze moze bysmy tak nazwali synka, na co ja nie moglam spac cala noc ze zlosci na to imie, bo nie chcialam zeby wolali go Olek, ale uzgodnilismy, ze bedziemy go wolac w skrocie Aleks i nikt wtedy nie bedzie wolal Olek - i tak jest!
A dzis sobie juz nie wyobrazam zadnego Miłoszka, tylko naszego kochanego Aleczka, Aluska, Alunia :)
Pomijam fakt, ze mieszkamy w UK i tu zamierzamy zostac, a Alex (dla chlopca czy dziewczynki) czy Alexander jest tu bardzo popularnym imieniem, a jakby byl Miłosz to wszyscy by przekrecali...

mnie sie podoba dla dziewuszki Milena lub Malwina, a dla chlopca nie wiem nawet :)
chyba i tym razem zdam sie na T... :)
 
Do góry