reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Ja zawsze wiedzialam, ze bede miec dziewczynke. no coz, najwyzej sie zdziwie :) Tez mi sie podoba imei Nina, Amelia, Anita i Maja.
 
reklama
Ja myślę tylko nad imionami dla dziewczynki, tak bardzo chcę mieć córcię. Na razie podoba nam się NINA a mnie bardzo podoba się CHLOE(klołi), ale mój mąż twierdzi, że jak wrócimy do Polski to trochę lipa z takim zupełnie nie Polskim imieniem:sorry:
No dokładnie.. mało kto będzie wiedział, jak to poprawnie przeczytać, mi się podoba Phoebe, ale tylko z pisowni, bo Fibi to już brzmi tragicznie...
 
A u nas będzie Dawid lub Olimpia najprawdopodobniej
Choć już sama nie wiem, bo Julka jeszcze na dzień przed porodem miała być Tatianą :-) A w dniu porodu została Julią Tatianą :-D
 
u nas dziewczynka bedzie napewno Alicja (dawno temu wymyslilam ze dziwczynka bedzie Nadia ale zmienilam zdanie), z chlopcem bedzie przeprawa z mezem bo mi strasznie podoba sie Jasper i nic innego nie wchodzi w gre (szwedzki odpowiednik Kacpra) a mezowi wydaje sie dziwne...
 
A u nas będzie Dawid lub Olimpia najprawdopodobniej
Choć już sama nie wiem, bo Julka jeszcze na dzień przed porodem miała być Tatianą :-) A w dniu porodu została Julią Tatianą :-D
Julcia to śliczne imię, po prostu Julcia wyglądała na Julcię a nie na Tatianę i już. Mam znajomą Tatianę i wszyscy do niej mówią Tania, a ona chce, żeby Tosia mówili, ale Tosia to chyba od Antoniny? Tania dla obcej osoby brzmi dziwnie...
 
My z kolega mezem mamy juz pierwsza klotnie za soba....Chyba nasze dziecko bedzie bezimienne bo nie umiemy sie dogadac:-)Podobaja sie nam calkiem inne imiona....Dobrze,ze jeszcze tyle czasu zdazymy sie dogadac hihi:)
 
Ja wiem jedno, modlę się, żeby był drugi synek, mój M. sobie ubzdurał córeczkę i, że damy jej na imię Jessica, a mi to imię zupełnie nie leży ;-):-p
 
reklama
Mi się strasznie podobają oryginalne imiona, ale sama takie mam i wiem że jako dziecko nie bardzo byłam zadowolona, przedstawiałam się jako Ania bo inne dzieci się śmiały. Teraz mi się bardzo podoba :) ale gdybym miała nazwać chłopca nie bacząc na jego przyszłe perypetie z imieniem nazwałabym Eneasz a dziewczynkę Moira czego oczywiście nie zrobię:):-) Więc narazie zostaje w miarę oryginalne Marcjanna i Bezimienny: ) ( to drugie oczywiście dla chłopca:-D
 
Do góry