reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Jako ciekawostkę wyszukałam w necie:
Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek w 2008 roku

Julia - 15.624
Wiktoria - 10.148
Zuzanna - 9.817
Maja - 8.778
Oliwia - 8.750
Natalia - 7.803
Amelia - 6.736
Aleksandra - 6.598
Nikola - 5.134
Martyna - 4.877
Weronika - 4.626;
Anna - 4.240;
Zofia - 4.026;
Emilia - 3.772;
Karolina - 3.691;
Patrycja - 3.209;
Gabriela - 3.144;
Maria - 3.137;
Alicja - 3.090;
Hanna - 3.029

Najpopularniejsze imiona dla chłopców w 2008 roku
Jakub - 14.419
Kacper - 10.619
Mateusz - 8.320
Szymon - 7.750
Bartosz - 6.960
Michał - 6.690
Filip - 6.569
Dawid - 5.131
Wiktor - 5.049
Piotr - 5.019
Maciej - 4.304;
Patryk - 4.131;
Igor - 3.936;
Mikołaj - 3.893;
Jan - 3.739;
Paweł - 3.625;
Adam - 3.607;
Dominik - 3.526;
Kamil - 3.513;
Oskar - 3.171

A jeśli chodzi o imiona najwięcej znalazłam na tej stronce
imiona
 
reklama
witam a mnie się bardzo podoba dla chłopca imię Amadeusz nawet znam jednego chłopczyka i jest bardzo fajny trochę rozrabiaka ale się dobrze uczy i jest lubiany przez kolegów i koleżanki, a dla dziewczynki to imię Amelia tylko z tego co wiem nosszą to imę bardzo nieśmiałe dziewzynki dlatego zastanawiam się czy właśnie tak nazwać córeczkę.
 
witam a mnie się bardzo podoba dla chłopca imię Amadeusz nawet znam jednego chłopczyka i jest bardzo fajny trochę rozrabiaka ale się dobrze uczy i jest lubiany przez kolegów i koleżanki, a dla dziewczynki to imię Amelia tylko z tego co wiem nosszą to imę bardzo nieśmiałe dziewzynki dlatego zastanawiam się czy właśnie tak nazwać córeczkę.
Znam 3 letnią Amelkę i można o niej powiedzieć wszystko ale na pewno nie to, że jest nieśmiała;-)
 
Hmm ja nie patrze na imie a na zachownie dziecka:no:co ma imie do zachowania przecież głównie to geny tu są odpowiedzialne co do dziecka a nie imie :tak:człowiek jest człowiekiem i jest taki jak sam sie wychowa i rodzice go co dlamnie imie danie dziecku to poprostu imie a nie dam tak bo jedno dziecko jest takie z tym imieniem a nie takie to jest bezsensu:tak:
 
Hmm ja nie patrze na imie a na zachownie dziecka:no:co ma imie do zachowania przecież głównie to geny tu są odpowiedzialne co do dziecka a nie imie :tak:człowiek jest człowiekiem i jest taki jak sam sie wychowa i rodzice go co dlamnie imie danie dziecku to poprostu imie a nie dam tak bo jedno dziecko jest takie z tym imieniem a nie takie to jest bezsensu:tak:
Calkowicie sie zgadzam
 
Witajcie :) !!
Ja jestem zakochana w imieniu Zoja dla dziewczynki a dla chłopca Igor bądź Iwo ( na specjalne życzenie naszego syna ;-) ). Dziadkowie mają wielkie obiekcje co do imienia dla dziewczynki i niestety już spotkałam się z dużą niechęcią do Zojki wśród naszego społeczeństwa. Ale nic na to nie poradzę, że to imię mi się tak podoba :zawstydzona/y:.
Pozdrawiam,
anka
 
reklama
Witajcie :) !!
Ja jestem zakochana w imieniu Zoja dla dziewczynki a dla chłopca Igor bądź Iwo ( na specjalne życzenie naszego syna ;-) ). Dziadkowie mają wielkie obiekcje co do imienia dla dziewczynki i niestety już spotkałam się z dużą niechęcią do Zojki wśród naszego społeczeństwa. Ale nic na to nie poradzę, że to imię mi się tak podoba :zawstydzona/y:.
Pozdrawiam,
anka
No wiesz, musisz obiektywnie spojrzeć na sprawę, bo Twoja córcia całe życie będzie mieć to imię i o niej musisz pomyśleć, czy będzie zadowolona. Najlepiej sobie wyobrazić, jak bym się czuła przedstawiając się danym imieniem...
 
Do góry