reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

u mnie jak bedzie chlopiec (a takie mam przeczucie) to na 100% bedzie Jonatan( Jonatan a nie Dżonatan w wymowie) a dla dziewczynki to podobaja mi sie Vanessa i ostatnio Sofie(Sofi) ale pewnie jeszcze mi sie zmieni:-)
 
reklama
Chłopiec: Dominik, Igor, Wiktor, Oliwier,
Dziewczynka: Weronika, Iga, Dominika, Ada, Oliwia
Nie wiemy jeszcze na które sie zdecydujemy
 
Chłopiec: Dominik, Igor, Wiktor, Oliwier,
Dziewczynka: Weronika, Iga, Dominika, Ada, Oliwia
Nie wiemy jeszcze na które sie zdecydujemy


Mój synek ma Dominik:-)


nie byłam przekonana ale teraz mi sie podoba mojej koleżanki imie dla córeczki Aurelia ale mój M mówi że jak dla babci imię no może faktycznie tak troche brzmi babcinie ale jest ładne:tak:ale my na bank Nadia lub Nikola a chłopak Kacper(tylko M jeszcze pewnie coś wymyśli ale jak narazie to dla chłopca to imie)

Powtarzam się ale co tam hehe jak pisac to do skutku:-p
 
a ja totalnie mam przeczucia w tej ciazy kto mieszka w brzuszku!!!!
w pierwszej bylam pewna ze chlopak od poczatku - sprawdzilo sie!
w drugiej czulam dziewczynke - niestety nie wiem czy sie sprawdzilo.
a teraz nic pustka! :-D
 
Patrysiu u nas jeśli będzie dziewczynka to tez na bank albo Nikola albo Nadia:tak::tak: ale co do chłopca to nie mamy pojęcia. Ale w sumie jeszcze sie nie zastanawialiśmy...mamy jeszcze dużo czasu:-)
 
reklama
mi zawsze sie podobało imie Julia ...Natalia.......ale to jeszcze nic pewnego ..... dla chłopca sama nie wiem jeszcze ....moj synek ma na imię Patrick David .....::)
 
Do góry