reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Nikki.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Maj 2009
Postów
1 989
Miasto
Sosnowiec
Pisałyśmy już trochę o imionach na wątku ogólnym, ale pomyślałam, że fajnie byłoby mieć na to osobny wątek i wszystkie imiona razem.
Które imiona planujecie dla Maluszka, a może macie jakieś ciekawe pomysły wśród znajomych?
 
reklama
podobają mi się imiona dla dziewczynki:Nikola,Nadia,Marcelina,Oktawia,Weronik a,Oliwia a dla chłopca:Oliwier,Oktawian, Marcel, Aleksander, Norbert.
 
Dla dziewczynki: Anita, Gabrysia, Magdalena może Maja
Dla chłopca: Nikodem, Patryk, Mateusz, Adrian
Podobają mi się jeszcze Mikołaj i Piotr ale skojarzenia mam trudne do przeskoczenia;)
 
U nas z imionami jest na 90% jak juz ustalamy to tak zostawiamy z M tak jak przy synku:tak:
A więc tak dla dziewczynki bedziemy wybierac między Nikolą a Nadia(ale bardziej skłaniamy się ku imieniowi Nadia):tak:
A dla chłopca Kacper(ale jeszcze chcemy poszukać ale w sumie nie wchodzi nam inne jak narazie to najbardziej sie podoba nam to imie);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My z M od samego początku, żeby jakoś zwracać się do brzuch mówiliśmy Oliwka, choć oboje mamy przeczucie że to będzie chłopiec:-D:-D:-D. Ale dla chłopca nic jeszcze nie wymyśliliśmy poza wzmianką o Jakubie(Kubuś) - trochę jak naczynie kuchenne:-D
 
reklama
Do góry