reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Nikki.

Fanka BB :)
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Pisałyśmy już trochę o imionach na wątku ogólnym, ale pomyślałam, że fajnie byłoby mieć na to osobny wątek i wszystkie imiona razem.
Które imiona planujecie dla Maluszka, a może macie jakieś ciekawe pomysły wśród znajomych?

reklama

dormark

Miasto
zürich
Rozwiązania
0
Mateusz ,Martin ,Mark.,dziewczynka Nina , Nicole ,Nadja, Diana ,Daniela

ania98765

Rozwiązania
0
podobają mi się imiona dla dziewczynki:Nikola,Nadia,Marcelina,Oktawia,Weronik a,Oliwia a dla chłopca:Oliwier,Oktawian, Marcel, Aleksander, Norbert.

A

Asiowo

Gość
Ja juz pisałam na styczniówkach, ale powtórze... My narazie jestesmy na etapie Jasia lub Małgosi:tak:

aidi

Początkująca w BB
Miasto
Wieliczka
Rozwiązania
0
Dla dziewczynki: Anita, Gabrysia, Magdalena może Maja
Dla chłopca: Nikodem, Patryk, Mateusz, Adrian
Podobają mi się jeszcze Mikołaj i Piotr ale skojarzenia mam trudne do przeskoczenia;)

P

patrysia*

Gość
U nas z imionami jest na 90% jak juz ustalamy to tak zostawiamy z M tak jak przy synku:tak:
A więc tak dla dziewczynki bedziemy wybierac między Nikolą a Nadia(ale bardziej skłaniamy się ku imieniowi Nadia):tak:
A dla chłopca Kacper(ale jeszcze chcemy poszukać ale w sumie nie wchodzi nam inne jak narazie to najbardziej sie podoba nam to imie);-)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nikki.

Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Mi się podoba Filip dla chłopca, dla dziewczynki nie wiem..
Patrysiu, u nas Nadia i Nikola bardzo są popularne:tak::tak::tak:

zAgatka

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
My z M od samego początku, żeby jakoś zwracać się do brzuch mówiliśmy Oliwka, choć oboje mamy przeczucie że to będzie chłopiec:-D:-D:-D. Ale dla chłopca nic jeszcze nie wymyśliliśmy poza wzmianką o Jakubie(Kubuś) - trochę jak naczynie kuchenne:-D

reklama

Nikki.

Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
My z M od samego początku, żeby jakoś zwracać się do brzuch mówiliśmy Oliwka, choć oboje mamy przeczucie że to będzie chłopiec:-D:-D:-D. Ale dla chłopca nic jeszcze nie wymyśliliśmy poza wzmianką o Jakubie(Kubuś) - trochę jak naczynie kuchenne:-D
Kubuś jest urocze i słodkie:tak::tak:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry