reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

No wiesz, musisz obiektywnie spojrzeć na sprawę, bo Twoja córcia całe życie będzie mieć to imię i o niej musisz pomyśleć, czy będzie zadowolona. Najlepiej sobie wyobrazić, jak bym się czuła przedstawiając się danym imieniem...

Tak wiem, że nie mamy tolerancyjnego społeczeństwa, ale mam nadzieję że poprzez wychowanie nasze dzieciaki będą umiały sobie poradzić z każdym zachowaniem. I może kiedyś córcia mi podziękuje za tak piękne Imię :-) (rzecz gustu oczywiście ).
 
reklama
No wiesz, musisz obiektywnie spojrzeć na sprawę, bo Twoja córcia całe życie będzie mieć to imię i o niej musisz pomyśleć, czy będzie zadowolona. Najlepiej sobie wyobrazić, jak bym się czuła przedstawiając się danym imieniem...


i tak z M patrzymy i szukamy na czasie ładne i takie aby poprostu fajnie im się przedstawiało ale i także takie aby za bardzo nieodstawało od grupy:tak:
 
U nas dla chłopca będzie Dominik tak na 90% chyba, że nam się jeszcze odwidzi. Dziewczynkę mój M. chce nazwać Jessica dlatego modlę się o synka :-D
 
Nikki my nie mamy w planach powrotu do Polski, także ewentualnie jakby się dziewczę trafiło to by była Jessica tak właśnie pisana ;-) Musimy wybierać imiona uniwersalne, a Dominik pewnie byłby z "c" na końcu ;-)
 
My też z mężem nie możemy dojść do porozumienia, ale tylko w kwestii chłopca:) Mi się podobają imiona: Natan, Adrian, Mateusz, Maks (Maksymilian), Tymoteusz. Byłoby jednak łatwiej gdyby pod serduszkiem mieszkała dziewczynka. Takie mam przeczucie, ale może to tylko tak bardzo chcę tej córeczki, że sobie to przeczucie wkręcam:) Dla dziewczynki mamy wybrane imię jeszcze zanim w ciąże zaszłam - będzie Michalinka.
 
reklama
Do góry