reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

Hahaha

Olivier ma imię po Synku polskiego siatkarza, który urodził się 3 dni przed moim szczęściem :-D

Ci faceci :cool2:
No i trzymam kciuki za wyścig oczywiście:cool2:
 
reklama
U nas kwestia imienia dla synka wisi teraz na wyniku niedzielnego finałowego wyściugu formuły jeden :szok:
Mąż jako wielki zapaleniec F1 stwierdził, że zgodzi się imię Sebastian jeśli jego faworyt Sebastian Vettel zostanie mistrzem tegorocznej edycji F1. Niewiele mu brakuje ale o ostatecznym wyniku zadecyduje właśnie ten ostatni w sezonie wyścig.. uff..jeśli Vettel przegra to nie wiem czego mogę się spodziewać.. Że synek zostanie nazwany Fernando ???:confused::szok::no:
popłakałam sie ze śmiechu:-D
 
BĘDZIE SEBASTAIN!!! :-D:tak: choć wyścig był DRAMATYCZNY, wszyscy w trójkę oglądaliśmy jak nigdy. Vettel miały wypadek na początku:szok: spowodowany przy starcie przez innego kierowcę, jakby nie ukończył wyścigu byłoby po mistrzostwie. Ale dojechał na 7 miejscu z uszkodzonym samochodem.. niesamowite, taka wola walki :) I został ostatecznie mistrzem F1 2012. Po tym wyścigu stwierdziłam, że naprawdę fajnie, że synek będzie miał takiego "patrona" :D Najmłodszy mistrz w historii F1 (i to potrójny!!! :-p
 
przeglądając wątek natknęłam się,ze któraś z Was myślała o Jaśminie :) też mi się to imię straaaasznie podoba,ale taka fala krytyki na mnie spadła,że mała głowa :no: Dla dziewczynki mam Natalia a synek....Mój mężczyzna z kolegą bawili się kalendarzem i zastopował im się na..Andrzeju :eek: I się uparł że Andrzej..Wiadomo,że nie dam tak dziecku na imię ale póki co ucho mi wkurza... Nie mam imienia dla synka,bo ja czuję że to córka I JUŻ! ;-)
 
Kiedyś zanim zaczęliśmy się starać powiedziane było,że imię dla dziewczynki wybieram ja i imię dla chłopca Piękny (żeby nie było, że po swoich byłych jakieś imiona wybieramy;))

No i zaczyna się problem, bo jak będzie chłopak, to Piękny się uparł na Piotrusia... po jego tacie... i wszystko by było ok, ale mówię, że BEZ SENSU bo jego tata żyje i będzie dwóch Piotrków R.? Nie ma szans... możemy dać na drugie Piotrek i KONIEC - czuje, że będzie gorąca dyskusja w tym temacie... mnie się podoba Igor, Adam, Filip...

A dla dziewczynki mam kilka opcji: Wanda, Wiktoria, Tamara... może coś jeszcze wymyślę:)
 
reklama
przeglądając wątek natknęłam się,ze któraś z Was myślała o Jaśminie :) też mi się to imię straaaasznie podoba,ale taka fala krytyki na mnie spadła,że mała głowa :no: Dla dziewczynki mam Natalia a synek....Mój mężczyzna z kolegą bawili się kalendarzem i zastopował im się na..Andrzeju :eek: I się uparł że Andrzej..Wiadomo,że nie dam tak dziecku na imię ale póki co ucho mi wkurza... Nie mam imienia dla synka,bo ja czuję że to córka I JUŻ! ;-)

Mi się właśnie bardzo podoba Jaśmina. I mój S też ostatnio się mnie zapytał jak damy córeczce czy właśnie Jaśmina ...już dorósł do tego imienia. Cały czas od 14 lat powtarzał, że jak będzie córka to będzie Katarzyna - też mi się podoba i teraz będzie dylemat :) No ew. jak będzie syn - dla syna to tylko Hubert.
 
Ostatnia edycja:
Do góry