reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

przeglądając wątek natknęłam się,ze któraś z Was myślała o Jaśminie :) też mi się to imię straaaasznie podoba,ale taka fala krytyki na mnie spadła,że mała głowa :no: Dla dziewczynki mam Natalia a synek....Mój mężczyzna z kolegą bawili się kalendarzem i zastopował im się na..Andrzeju :eek: I się uparł że Andrzej..Wiadomo,że nie dam tak dziecku na imię ale póki co ucho mi wkurza... Nie mam imienia dla synka,bo ja czuję że to córka I JUŻ! ;-)
jakbym słyszała siebie:-) tez nie mam imienia dla chłopca bo czuje ze to będzie dziewczynka, nawet ubranka tylko dziewczęce do rąk brałam... do momentu ostatniego usg kiedy to pani doktor jakiegos siusiaka tam dojrzała:-) to jescze oczywiście zbyt wczesnie by mówic o 100%pewności ale wiesz jaka ja byłam zaskoczona ? przecież czułam !!:-)
 
reklama
Wszyscy mi mówią, że będzie chłopczyk. Ja też tak czuję;) i mam imię Filipek.
Nad dziewczynką sie jeszcze zastanawiamy ;) Nikola, Dagmara .. może jakies inne ;)
 
U mnie będzie chłopiec, Mąż akceptuje dwa imiona krzysztof i Jakub. Mi się podoba jedynie Jakub...wiec bedzie Kubuś...wiem ,że to popularne imię ale Mi się od dziecka podobało tak jak Bartek
 
My pierwszemu synkowi daliśmy na imię Wojtek. Teraz jeśli będzie chłopczyk to mąż chce Kubusia - walczę o Miłosza albo jakiś inne mniej popularne imię a dziewczynka Magda - chociaż ostatnio chodzą za mną inne imiona. Jejku jakie to trudne wymyślić fajne imię ;-)
 
My tam znowu z meżem jesteśmy z tych co lubia te "nudne" i "popularne" imiona :-) Ja wyznaję zasadę, ze to NAM jako RODZICOM ma sie imię podobać a nie dziadkom czy znajomym... Ale jak wiadomo ile ludzi tyle gustów, i dobrze! Przynajmniej jest powód zeby stworzyć taki wątek i może komuś jakaś propozycja sie spodoba :-)
Mnie osobiscie Wojtuś się BARDZO podoba!! Natomiast mój R nawet nie chce o tym słyszeć no i "po ptokach" :-D

U nas na chwilę obecną Dariusz albo Agnieszka. Ale to narazie tak wstępnie... baaaardzo wstępnie :-D
 
Agacia- uważam, że Kubuś to super imię! My zastanawialiśmy się nad Krzysiem, ale ostatecznie wygrał Michał, po moim Tacie:)

Mama Lusia-
Wojtuś, Miłoszek, Kubuś i Madzia to naprawdę fajne imiona, świetny wybór! Teraz nic, tylko się zdecydować:)

Paulinka- ja też jestem za bardziej popularnymi imionami, ale tak jak napisałaś, każdy ma swój gust i nie wolno krytykować czy nakłaniać do zmiany. W przypadku córki u nas będzie Karolina, co nie podoba się mojej mamie, ale im bardziej jej się nie podoba, tym bardziej jestem zdecydowana na to imię:-)
 
z tymi imionami ciężka sprawa strasznie :eek: ja odkąd się dowiedziałm że jest dziewczynka to nagle wszystkie dziewczynkowe imiona mi się odpodobały :baffled: tak to ostro miała być Kamilka lub druga opcja Alicja a teraz już sama nie wiem które Dziewczyny które Wam sie bardziej podoba KAMILKA CZY ALICJA ? bo moje chłopy mi nie ułatwiły sprawy wcale bo mąż woli Kamilke a synek Alicje :sorry: chyba rzucimy losa które :sorry:
 
Dziewczyny piękne imiona macie - jak o nich mówicie to wszystkie bardzo mi się podobają :).

Ja niestety mam ogromny problem z imionami.
Miał być Wojtuś albo Karolinka. Oba imiona wybrał mąż.

Zmieniliśmy chłopca na BARTUSIA, ale pozostał problem z dziewczynką.

Mi się marzy LENKA, ale mąż nie chce o tym słyszeć. On tylko Karolinka :crazy:.

Jak w brzuszku mieszka dziewczynka to niebawem zacznie się wojna w domu :-)
 
hej!
Rzadko się odzywam,ale podczytuję Was co jakiś czas:-)
U nas jak będzie dziewczynka to Julianna a jak chłopiec...Kubuś?choć tak do końca nie jestem pewna,ale chyba czas poważnie zastanowić się nad chłopięcym imieniem,bo czuję ,że noszę chłopaka.Pierwszy synek nosi imię Jaś (po dziadkach z obu stron:-) a drugi?...to musi być wyjątkowe imię,ale jakie?
 
reklama
Teri- a które lepiej komponuje się z nazwiskiem? Mi chyba bardziej podoba sie Alicja, dziś własnie przeglądałam kalendarz imion i sama sie nad nim zastanawiałam, ale u nas narazie numer 1 to Nina
 
Do góry