reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

a my przeglądaliśmy kalendarz :p i wpadło nam w ucho kilka imion i tak : dla dziewczynki dwie opcje 1) Jaśmina Liliana 2) Róża Aniela (nie możemy się zdecydować ale mamy jeszcze trochę czasu :p) a dla chłopca : Jonasz Miłosz. Wiem, imiona niespotykane i są gusta i guściki ale nam się podobają :) Jak naszej Tosieńce wybieraliśmy imiona to wiele komentarzy słyszeliśmy a i tak została : Antonina Amelia, i ani jednego dnia nie żałowaliśmy tego wyboru, a naszą Antosie wszyscy pokochali bezgranicznie :)
Bardzo, bardzo mi się podoba imię Jaśmina ! Ale niestety tak jak piszesz, gusta i guściki, wszyscy mi to imię krytykują a jest jak dla mnie to cudne, delikatne, subtelne. No i że jak dla córci to maż wybiera więc pewno Jaśminki nie będę miała :(
 
reklama
Dla Dziewczynki: Kaja, Zoja, Anastazja (dwa do wyboru ;-)) Długo długoooo była Sara i Amelia ale jakoś chyba mi się przejadły.

Dla Chłopca: Ignacy, Mikołaj, Feliks, Dominik albo Julian - żadne mnie nie przekonuje na 100% więc może będzie całkiem inne?? :-p
 
Hmmm...Dla coreczki napewno bedzie Emma :) a o chlopaku nawet nie myslelismy jeszcze, bo mamy malego synka Jakuba i marzy nam sie teraz mala kobietka :-) Ale jak bedzie to sie okaze :-)
 
Ja jeszcze nie wiem jak dam na imie bo codziennie co innego mi sie podoba ale jak bedzie dziewczynka i wygram wojne z męże to chyba damy Kinga ale to sie pewnie zmieni a dla chłopca nie wiem za dużo jak dla mnie tych imion i ciezko sie zdecydować jak wymyślimy to napiszę bo jak znam życie to ja bede maluszka rejestrowała w urzędzie stanu cywilnego wiec mi moze cos innego sie powiedzieć hehehe
 
My pewnie znów bedziemy myslec przez całą ciąże. Imie to bardzo ważna sprawa. Myślimy nad Anią:-). Cos mi sie zdaje, ze to bedzie dziewczynka. O chłopcu jeszcze nie mysleliśmy.
 
Ja nadal nie mam odwagi nazywać fasolki ... Ale jak czytam Wasze propozycje , to po głowie mi chodzi Miłosz albo Antoś albo Paweł dla chłopca . Dziewczynka - myślałam o Jadwidze po babci ???? Ciekawe kto w tym brzuszku siedzi ????
 
U mnie w grupie synka w przedszkolu jest Jasminka (przez "s" nie "ś") .Nie podoba mi się, ale ja mam strasznie konserwatywne podeście do imion....

Mój trzylatek to Paweł Rafał (drugie imie po tatusiu). Jak teraz będzie dziewczynka to będzie Elżbieta Joanna (drugie po mnie) a jak znów chłopczyk to nie wiem, ale rozpatruję imiona Karol i Maciej. No i jeszcze mąż i synek sie nie wypowiedzieli w tej sprawie, też maja prawo głosu :tak:
 
ja lubię stare imiona, w tym rzadkie, ale bez jakichś kosmicznych udziwnień, myślę tez o tym, że dzieci mogą mieszkać poza polską, więc nie chcę im jakimś Krzesimirem życia utrudnić - staram się żeby te imiona były w miarę międzynarodowe...

heh mąż wybierał [proponował] imię dla syna, teraz jeśli będzie córa to ja wybieram
synkowi bardziej podoba się Matylda niż Klara, a mi odwrotnie... jeszcze mamy czas by uzgodnić stanowiska ;-)
 
reklama
My co do imienia chłopca jesteśmy pewni, będzie Michał po moim Tacie, a jeśli dziewczynka to cały czas zastanawiamy się nad dwoma - Kamilka albo Karolinka :)
 
Do góry