reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

reklama
Rysie wracają, potwierdzam. I wcale nie jest to źle widziane przez rówieśników. Gorzej z Denisem, który był moim licealnym kolegą.
 
="zadora, post: 13962536, member: 62345"pomyslalam, sobie, że Maciuś to idealne imię dla naszego malucha.

To zupełnie tak jak mój synu. Jak powiedziała mu ze będzie mial rodzeństwo to stwierdził ze Maciuś będzie. spojrzał na mnie" mamo gdzie mój paczek Maciuś go wszumil?" I tak uparcie kolegom w szkole i wszystkim mówi ze będzie musl Maciusia. Nie poprawiam go ani z nim nie polemizuje bo tak się chlopak cieszy.


Zadora a jak starszy ma na imię??
 
Ja bym dla chłopca chciała Miłosz, Franek albo Hubert. A dla dziewczynki nie mam w sumie. Ale podobają mi się Alicja, Nela, Pola i Marysia.
Gorzej bo mojemu R nic się nie podoba

p19us65g5dhat4ga.png
 
reklama
Ja bym dla chłopca chciała Miłosz, Franek albo Hubert. A dla dziewczynki nie mam w sumie. Ale podobają mi się Alicja, Nela, Pola i Marysia.
Gorzej bo mojemu R nic się nie podoba

p19us65g5dhat4ga.png
Pola jest piękne! Tylko zawsze byłam zwolenniczką dłuższych imion i dziewczynka będzie Apolonia, która w skrócie będzie Polą :D
 
Do góry