reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

reklama
Pola jest piękne! Tylko zawsze byłam zwolenniczką dłuższych imion i dziewczynka będzie Apolonia, która w skrócie będzie Polą :D
A mnie się te krótkie mega podobają! :D Antosia też piękne. :D

p19us65g5dhat4ga.png
 
U nas dla dziewczynki numerem jeden jest Hania, natomiast dla chłopca większa zagwozdka, ale podobaja nam sie Mikołaj, Borys, Bruno i Franek :))
 
Mam młodszego brata, podobno to ja wybrałam jego imię - a konkretnie to wylosowałam karteczkę z imieniem i myślę, że to może być fajna opcja jeśli rodzice się wahają między kilkoma;)
U mnie podobno tak było, że siostra losowała moje imię z propozycji rodziców, ale i tak w końcu inne dali. :happy: Być może to losowanie to dla nas opcja, bo Bazyli na razie chyba nie będzie w stanie wymyślić sensownego imienia.

myślę, że jak poproszę moich chłopaków o radę odnośnie imienia to będę musiała wybierać z imion typu: Batman, Iron Man, Hulk, Tyrano don itp :-)
No gdybym ja dała synkowi wybrać, to pewnie by maluch miał na imię Koparka, albo w najlepszym wypadku Peppa. A tak na serio, to on jeszcze nie kapuje w ogóle o co chodzi z dzidziusiem w brzuchu mamy.

My na razie na spokojnie. Zaczniemy wymyślać jak będziemy już znali płeć. Ja mam kilka pomysłów, ale jeszcze się nie chwalę.
 
Mój Patryk miał być Wiktoria. W 34 tyg, trzeba bylo ciąć i jeszcze w ten dzień zrobili usg.Wiktoria wciąż była wiktoria i to potwierdzona przez 5 osobowy zespół. Na stole okazało się że Wiktorii urosły jaja i nagle pierwsza moja myśl jak go zobaczyłam " witaj Patryniu na świecie, masz piękne wielkie jajka zamiast pipki " [emoji23][emoji23][emoji23] i tak oto został Patrykiem.
Młodszy został Filipem tak zdecydował starszy syn.
Dostał do wyboru 3 imiona które nam się podobały. Marcel,Filip Nikodem. Młody wziął zadanie na klate jak prawdziwy mężczyzna mówiąc " Filip - będzie nasz mały Fifi. I tak jest z nami Fifi.
Nad trzecim nie myśleliśmy wogole i mam rebusa kto teraz nada imię jak poznamy płeć. [emoji23][emoji23]. Nie mam nawet żadnej opcji.
 
reklama
Do góry