reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

reklama
Ale jak będzie chłopiec to błagam daj mu na imię Brayan :) spolszczone zagraniczne imiona wyglądają trochę nie bardzo... :D
Chciałam, ale w usc nie pozwolą, Olivia moja jest Olivią, ale Aleksandra juz jest Aleksandrą a nie Alexandrą, bo nie mozna bylo dawac zagranicznych.. Teraz sie więc nie nastawiam..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam, ale w usc nie pozwolą, Olivia moja jest Olivią, ale Aleksandra juz jest Aleksandrą a nie Alexandrą, bo nie mozna bylo dawac zagranicznych.. Teraz sie więc nie nastawiam..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

To jest właśnie chore, że nie można dać dziecku na imię jak się chce. Ja sobie tak wymyśliłam i już. Nie jest to jakieś obraźliwe ani ponizajace dla dziecka to po co robią problemy. A jak dzieci mają na imię Xavier to jest ok, a powinno być Ksawery i już. Widać co urząd to zwyczaj.
 
reklama
Do góry