reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

reklama
Ja chciałabym Stanisława, po moim dziadku, chociaż tak od początku nazywałam mojego Aniołka, któremu przestało bić serduszko... nie wiem więc czy mogłabym się przemóc i nazwać tak inne dzieciątko. Zwłaszcza, że mieliśmy już Stasia rejestrować w USC, więc byłam dość zżyta z tym imieniem i poprzednią ciążą. Podoba mi się też Franciszek i Zofia. W ogóle to kocham takie typowo polskie imiona :) Uważam, że są piękne i ponadczasowe, bo nawet w pracy obserwuję jak wracają systematycznie do łask niegdyś zapomniane imiona :D
 
Ja chciałabym Stanisława, po moim dziadku, chociaż tak od początku nazywałam mojego Aniołka, któremu przestało bić serduszko... nie wiem więc czy mogłabym się przemóc i nazwać tak inne dzieciątko. Zwłaszcza, że mieliśmy już Stasia rejestrować w USC, więc byłam dość zżyta z tym imieniem i poprzednią ciążą. Podoba mi się też Franciszek i Zofia. W ogóle to kocham takie typowo polskie imiona :) Uważam, że są piękne i ponadczasowe, bo nawet w pracy obserwuję jak wracają systematycznie do łask niegdyś zapomniane imiona :D
Mam koleżankę tutaj w de która dosłownie urodziła dwa dni temu. Urodziła Zośkę [emoji7], ma już też Hanie i Karoline.
Natomiast druga koleżankę też tutaj ma na 3 maja cc i będzie miała CHYBA Natalkę.
A ja niewiem jak bym miała córkę jak bym jej dała na imię.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chciałabym Stanisława, po moim dziadku, chociaż tak od początku nazywałam mojego Aniołka, któremu przestało bić serduszko... nie wiem więc czy mogłabym się przemóc i nazwać tak inne dzieciątko. Zwłaszcza, że mieliśmy już Stasia rejestrować w USC, więc byłam dość zżyta z tym imieniem i poprzednią ciążą. Podoba mi się też Franciszek i Zofia. W ogóle to kocham takie typowo polskie imiona :) Uważam, że są piękne i ponadczasowe, bo nawet w pracy obserwuję jak wracają systematycznie do łask niegdyś zapomniane imiona :D
Aniu ciężko ci będzie przemóc się, tym bardziej że Stas był, istniał i w twojej pamięci i sercu zawsze będzie figurował jako Staś, twój syn. Dwóch synów o imieniu Staś byś pewnie nie miała coo a oo pierwszym nigdy nie zapomnisz :).
 
Co myslicie o takich imionach: Dionizy Modest Onufry Ludwik Longin Tytus Zawisza?
Imiona w moim typie. Nawet znajdują się tu dwa z mojej listy, którą robiłam wybierając imię dla Bazylego. Tytus ma syn koleżanki z października, więc jak dla mnie już odpada, bo nie mogłabym jej tego zrobić (ona też lubi oryginalne imiona)

A może wypadnie wam w Mikołajki?;) W sumie nie wiem, czy to fajnie mieć imieniny/urodziny w jakieś święto, to wtedy schodzi na dalszy plan.
Ja bym nie chciała i tak jak przy bazylim trzymałam kciuki, żeby mi się nie urodził we wszystkich świętych, tak teraz będę trzymała kciuki, żeby się nie urodziło maleństo w Mikołaja. No ale syn sąsiadów jest akurat z 6 grudnia i nie słyszałam, żeby narzekali.
 
reklama
wiecie co też myślałam o Mikołaju bo tak jakoś mi się skojarzyło od razu z grudniem hihi
My wyszlismy od lekarza po pierwszym usg i mój przyszły mąż wsiada do samochodu i mow: a co powiesz na Mikołaja? A ja mówię : ladne. No i decyzja podjęta., jak będzie chłopak to będzie Mikołaj. Duma tatusia juz rozpiera,że wymyślił imię synkowi :) a dopiero później wpadliśmy na to,że imię idealnie zgra się z miesiącem urodzin :) ale jednak liczę na córkę. .... [emoji1]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry