reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

reklama
a u nas juz nie wiem jak bedzie, miał byc Olaf, ale czym bliżej tym bardziej nie jestem przekonana, rozważam jeszcze imię Oktawian, albo Marcel, jak się urodzi to bede wiedziała :)
 
Mój skarbek będzie miał na imię Dawid:) Chociaż mieliśmy sporo problemów z wybraniem imienia. Na początku ciąży miał być Michałek, potem Artur, a stanęło na Dawidzie:):)
 
a my nadal niezdecydowani :-(
od początku Dominisia, potem Milenka, czasem Paulinka a mnie ostatnio strasznie się Pola podoba.. Mężowi nie bardzo...
 
reklama
o ja też znam Polę ma 6 lat...śliczna dziewczynka....Milenkę też znam ale ta już taka urodziwa nie jest upsssssssssss.........

A u nas nadal Liliana chociaż ostatnio odkryłam, ze to nie święte imię i muszę jeszcze drugie szukać bo ksiądz zrobi nam problemy. I teraz chciałam króciutkie święte i znalazłam ITA... ale sama nie wiem, za to święte jest imię podobne do Liliany LILIOZA..... ale nie wiem czy małż da się nakręcić...

LILIOZA co wy na to????????? W skrócie Lila, Lilka, Lili,Liza, no i Lilu...........

Jestem bardzo ciekawa waszych opinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry