reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

Moja corka tez nie miała swietego imienia a mimo to nie mialam problemow przy chrzcie.
Nasza mala bedzie miala na imie Phoebe (czyt.Fibi).
 
reklama
o ja też znam Polę ma 6 lat...śliczna dziewczynka....Milenkę też znam ale ta już taka urodziwa nie jest upsssssssssss.........

A u nas nadal Liliana chociaż ostatnio odkryłam, ze to nie święte imię i muszę jeszcze drugie szukać bo ksiądz zrobi nam problemy. I teraz chciałam króciutkie święte i znalazłam ITA... ale sama nie wiem, za to święte jest imię podobne do Liliany LILIOZA..... ale nie wiem czy małż da się nakręcić...

LILIOZA co wy na to????????? W skrócie Lila, Lilka, Lili,Liza, no i Lilu...........

Jestem bardzo ciekawa waszych opinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mi Liliana bardzo sie podoba ale szczerze Lilioza to juz nie koniecznie ale to Twój wybór i to Tobie ma sie podobać....

Tosia Pola suuuuper bardzo ładnie :)

u nas bez zmiam od poczatku ciąży bedzie Lena nawet nie zastanawiamy sie nad innymi imonami bo byśmy pewnie zwariowali ;)
 
o ja też znam Polę ma 6 lat...śliczna dziewczynka....Milenkę też znam ale ta już taka urodziwa nie jest upsssssssssss.........

A u nas nadal Liliana chociaż ostatnio odkryłam, ze to nie święte imię i muszę jeszcze drugie szukać bo ksiądz zrobi nam problemy. I teraz chciałam króciutkie święte i znalazłam ITA... ale sama nie wiem, za to święte jest imię podobne do Liliany LILIOZA..... ale nie wiem czy małż da się nakręcić...

LILIOZA co wy na to????????? W skrócie Lila, Lilka, Lili,Liza, no i Lilu...........

Jestem bardzo ciekawa waszych opinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Liliana to cudne imię.. mnie się bardzo, bardzo podoba...ale Lilioza nie koniecznie... źle jakoś mi się jakoś kojarzy.. nie potrafię określić dlaczego.. ale ja słyszę takie imię pierwszy raz.. moze trzeba sie z nim obyć...? ale myślę, ze imię ma sie Tobie podobać...
a może pogadaj z księdzem wczesniej... co by wiedzeć czy problemy robi...
 
lilu liliana to śliczne imię ale Lilioza już chyba nie bardzo- mam nadzieje ze nie bedziesz zła za tą wypowiedz, jest strasznie twarde, dziwnie mi się kojarzy, ale kochana zrobicie jak uważacie - ja bym przy Lilianie została :)

ja nawet nie wiedziałam ze jak imie nie jest święte to trzeba dac drugie świete, przecież święte imie wybiera się na bierzmowanie
 
o ja też znam Polę ma 6 lat...śliczna dziewczynka....Milenkę też znam ale ta już taka urodziwa nie jest upsssssssssss.........

A u nas nadal Liliana chociaż ostatnio odkryłam, ze to nie święte imię i muszę jeszcze drugie szukać bo ksiądz zrobi nam problemy. I teraz chciałam króciutkie święte i znalazłam ITA... ale sama nie wiem, za to święte jest imię podobne do Liliany LILIOZA..... ale nie wiem czy małż da się nakręcić...

LILIOZA co wy na to????????? W skrócie Lila, Lilka, Lili,Liza, no i Lilu...........

Jestem bardzo ciekawa waszych opinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LILIANA, PIEKNIE, Lilioza niekoniecznie,jkaos dziwnie mi sie kojarzy - moze z mimioza:nerd:

mysle,ze nie powinnias miec problemu wsrod tylu innych,czasami dziwnych imion- a dzieci chrzczone sa:tak:

Moja corka tez nie miała swietego imienia a mimo to nie mialam problemow przy chrzcie.

Nasza mala bedzie miala na imie Phoebe (czyt.Fibi).

jak mieszkasz w polsce to beda cyrki z ta wymowa, malo kto pewnie przeczyta prawidlowo to imie.
 
Babeczki KOCHANE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!! ale się uśmiałam wszystkie jak jedna piszą, ze Liliana ok, ale LIlioza niekoniecznie.....rozumiem rozumiem delikatnie próbujecie mi powiedzieć, ze imię jest "niekoniecznie" ładne :-D:-D:-D ale spokojnie nie ma tematu mój B. wczoraj kategorycznie zaprotestował przeciw Liliozie i skończyło się....będzie Lilianka :tak:

dzięki kochane za odpowiedź....:tak:
 
reklama
Do góry