reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych maluszków

reklama
Ale mi chodzi ,że w mojej okolicy nie ma takiego imienia,nie jest popularne.
Z resztą każdy daję dziecku jak mu się podoba,sprawa indywidualna ;)
 
Wiecie, to jest różnie, bo np jak moja szwagierka rodziła córkę to nie znała ani jednej Nadii, a teraz u małej w przedszkolu jest ich 7. Moda przychodzi i odchodzi, a imię powinno się Wam podobać i tyle - mówi wam to Ania z początku lat 80. Wtedy moje było na czele top listy:(
 
Mi ciągle po głowie chodzi imię Dominik :-D a jeśli będzie dziewczynka to myślałam o Alicji, ale mam powiedziała że znała 2 Alicje i obie były wyrachowanymi jędzami delikatnie mówiąc.
 
Cyntia weszłam tu w sumie przez przypadek ;-) jestem mamą z września 2013. Moja córcia ma na imię Florentyna. Nie jest to super popularne imię, a wręcz nie znane więc każdy się bardzo dziwi. Jest to stare polskie imię i wiem, że w piaskownicy czy na placu zabaw nie spotkamy drugiej Flori. W mojej świadomości od początku istniało tylko to imię dla córki i jakoś nie potrafiłam przekonać się do innego, chociaż słyszałam również wiele daremnych komentarzy (niewykształconych ludzi :p ) zrobiliśmy tak jak chcieliśmy i teraz nie wyobrażam sobie życia bez mojej kochanej Florci !! Ogólnie chciałam napisać dziewczyny żebyście nie patrzyły na kogoś , tylko same decydowały o imieniu waszego dzieciątka ;-) pozdrowienia!!!
 
reklama
Toska - teraz będzie Adi. Może następnym razem będzie córeczka. Bardzo podoba mi się imię Flora/Florentyna, a szczególnie zdrobnienie Florka, choć, gdy powiedziałam mojej mamie, to biadoliła, że skrzywdzimy dziecko. Ludzie lubią się wtrącać i do każdego imienia znajdzie się ktoś, kto je skrytykuje.
 
Do góry