reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszków

reklama
Oj w Tesco maja sliczne ubranka. Zakochalam si w dziewczecych, bo teraz maja u nas kolekcje w kolorkach kolar/bez i sa poporstu cudne. Musze sie wybrac na jakies zakupy. A dla chlopcow tez sliczne zawsze maja :tak:ja poki co czekam na przesylki z ebay'a bo tez policytowalam 3 zestawy. Jak dojda wrzuce fotki ;-)
 
właśnie wylicytowałam taki rampersik :-) jest dość ciepły więc na chłodne dni w sam raz
 

Załączniki

  • ramoers.jpg
    ramoers.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 148
reklama
Cześć

Mam do sprzedania wózek Navington Galeon dla dziewczynki bo kolory brąz + brudny róż. Extra na zimę ze względu na duże pompowane koła! Proawdzi sie super!
Do kompletu posiadam parasolke, ciepły śpiworek, torbę, adaptery do fotelika samochodowego.
Akcesoria w kolorze wózka.


POLECAM!!! W razie pytań służę pomocą!

http://allegro.pl/wozek-4w1-navington-rama-galeon-zestaw-akcesoria-i4509084478.html


Pozdrawiam!
 
Do góry