reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych bobasków :)

Mnie się z psem nie kojarzy Sara, ale Saba. może w moich stronach nie nazywali psów Sara :laugh2:. Mnie Sara kojarzy się semicko. A jak imiona semickie - to bardzo lubię imię Estera :blink:. Ale mąż ma jakieś fobie... Nawet Jakuba by mi nie pozwolił nadać, bo żydowskie... A sam ma brata Dawida :laugh2:
O to Twój podobnie jak mój ma[emoji13] Też kilka imion odpadło bo to żydowskie... Eh... takiego nie przegadasz...
 
reklama
U mnie postanowione że chłopczyk będzie Oskar...
Dziewczynka to myślimy że Sara ale różnie ludzie na to patrzą... ze jak pies. A Wy jakie macie odczucie co do takiego Imienia bo mam jeszcze opcje Majka lub coś innego... nerwy mam pomysłu w ogóle na dziewczynkę...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Sara z psem ? Matko gdzie ty mieszkasz? To ci ludzie dziwni jak psowi dają Sara. U nas pełno takich imion u dziewczyn. Jest nawet film Sara :) Polski
 
ja od dziecka marzyłam o Emilce , bo czytałam książkę o "Emilce z Księżycowego Nowiu" i teraz , gdy jest szansa na córeczkę to już nie jestem pewna.
Dla chłopaka nie mam kompletnie pomysłu bo mam już dwóch i przy drugim był nie lada problem :)
 
U nas jak by byla dziewczynka to Wiktoria a z chlopcem, ktorego czujemy jest problem. Maz chce Marcin, ale slabo żeby zdrobnic. Podoba nam sie jeszcze Adam ale to popularne imie i mam wrażenie ze Adasie to takie lobuziaczki. Mi się Rafał i Dominik jeszcze widział ale maz jest na nie.
 
Adasiów teraz od groma. A każdy Marcin jakiego znam to bardzo oryginalny charakter, ciężki i mocny, ale odnoszący sukcesy. mimo wszystko tego imienia się boje :-p Zbyt dużo potwierdzeń w realu mam :-p

A dzisiaj padłam jak przeglądałam imiona świętych. Wiecie, że jest patron mężczyzn mających złośliwe żony? :-D Gumar. :-D
 
Ostatnia edycja:
Kurcze nie znam żadnego małego Adasia!!! A obracam się w żłobkowo przedszkolnym gronie! Także to chyba zależy od regionu...
dzag zdecydowanie lepiej! U nas był Pirat, Beryl(szukalismy imienia w tablicy mendelejewa[emoji13]) Draka i Remi, teraz rodzice wzieli suczkę owczarka niemieckiego i ponieważ na podwórku stoją trzy ople Astra żeby było zabawnie pies też jest Astra[emoji16] Jako mała dziewczynka miałam maksa, ale wtedy na wsi co drugi pies był Maks...
Ale kiedyś byłam swiadkiem takiej histori.:
Babcia na spacerze krzyczy z przerazeniem: " Kubuś ,Kubuniu, Kochanie szybko wychodzi z tych krzaczków bo tam błotko zaraz się pobrudzisz i jeszcze pokaleczysz o gałęzie, szybciutko chodź do mnie" Aż się odwróciłam, patrze a tam z krzaków wyłazi spasiony JAMNIK!!!
 
reklama
Kurektyna :rofl2: Buahahahhaa :rofl2: Kubuś... Nie no, ktoś kto psa nazywa po ludzku to chyba jakieś braki ma, serio. Nie zdążył swojej miłości spożytkować na człowieku.

Adeline, Jagoda cudne imię!!! Mnie się zawsze podobało. Mężowi mojemu nie :dry: Nie rozumiem tego.
 
Do góry