reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona

reklama
Syn wymyślił Paulinę i już mi się to imię trochę utrwaliło, więc możliwe, że będzie Paulina. Z chlopcem gorzej, bo podobają mi się 2 imiona Patryk i Piotr. Patryka już mam, Piotrka ma siostra :) Myślę, że jak poznam płeć to się tak na serio zastanowię.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Nie mam zadnych pomyslow na imie dla chlopca, ale po pierwsze wydaje mi sie, ze dziewczynka, a po drugie maz powiedzial, ze on chce wybrac jesli to chlopiec. Dla dziewczynki myslalam o Ariana, Georgia, Liliana, Kristina (po mojej babci) albo Katrina (po jego cioci). Ale nie mam jeszcze ulubionego i co chwile mi sie zmienia.
 
Ja fakt faktem narazie imienia nie wybieram niestety, ale od zawsze podobał mi się Antoś i jeśli kiedys będzie chłopak to będzie Antoś :) dla dziewczynki brak pomysłu ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas wielki zgrzyt o imię, jak dziewczynka to: Marcjanna, Matylda albo Melania a jak chłopiec to: Mikołaj albo Maksymilian.
 
Mam w domu Juliana, chłop wybrał z listy 15 które mi się podobały ;)

Liczymy na córkę i od zawsze obojgu podobała nam się Maria Anna albo Marianna , teraz trochę świruje i wymyslam...gdyby tylko chlop się zgodził to byłaby Ava lub Vienne , co prawda nie pasuje do Juliana, ale imiona przepiękne. :)
Dla syna jest spór ja chcę Teodora, a tatuś Stanisława. Zobaczmy co wyjdzie, czekam niecierpliwie ;)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jestem w kropce, zawsze miałam jakieś typy imion a odkąd zaszłam w ciążę nagle totalna pustka i nic mi się szczególnie nie podoba o_O Póki co nasz typ dla dziewczynki to Lilianna a dla chłopca Remigiusz. Podoba mi się jeszcze Marianna i Kajetan.
 
reklama
Do góry