reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja czy nie?

Dołączył(a)
18 Styczeń 2022
Postów
5
Cześć dziewczyny, mam pytanie, praktycznie zawsze sugeruje się aplikacja żeby mniej więcej wiedzieć kiedy dojdzie do owu, chociaż wiem że owulacja żyje swoim życiem. Ostatnio w dni plodne współżyłam z chłopakiem i przypadło to na dzień przed owulacją (sugerowaną przez aplikacje). Do miesiączki jeszcze trzy dni ale od tygodnia dokucza mi ból jajnika a dziś zauważyłam śluz zabarwiony krwią. Czy to może być implantacja zarodka? Podzielcie się swoimi doświadczeniami 😄
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie, praktycznie zawsze sugeruje się aplikacja żeby mniej więcej wiedzieć kiedy dojdzie do owu, chociaż wiem że owulacja żyje swoim życiem. Ostatnio w dni plodne współżyłam z chłopakiem i przypadło to na dzień przed owulacją (sugerowaną przez aplikacje). Do miesiączki jeszcze trzy dni ale od tygodnia dokucza mi ból jajnika a dziś zauważyłam śluz zabarwiony krwią. Czy to może być implantacja zarodka? Podzielcie się swoimi doświadczeniami 😄
Może, nie musi.
 
Może implantacja zarodka, może niedomaga lutealna, może plamienie poprzedzające zbliżającą się miesiączkę. Tego nie wie nikt
 
Plamienie nie było na tyle silne, śluz zabarwiony tak jakby kropelkami krwi kolor też miał inny niż zwykle
Ale to nadal nie oznacza nic poza tym, że miałaś plamienie z niewiadomych przyczyn.

Podejrzewasz implantację? Po 48h zrób test lub najlepiej idź na betę. Po takim czasie wynik będzie miarodajny. Tu Ci nikt nie stwierdzi co Ci się stało...
 
reklama
Plamienie nie było na tyle silne, śluz zabarwiony tak jakby kropelkami krwi kolor też miał inny niż zwykle
Jest wiele przyczyn plamień. Uwierz, że akurat wiem coś o tym gdyż potrafię mieć np w dniach ,,owulacji ,, lekko śluz zabarwiony krwią jednodniowo z bólami brzucha itp co wskazywało by owulację, której w danym cyklu nie było( zrobione usg) , często potrafię mieć 12 dp owulacji jednodniowe plamienia również delikatne śluzu z krwią i nie była to nigdy implantacja. Zrób tak jak koleżanki mówią test z krwi po 48 godz od rzekomej implantacji i będziesz wiedziała czy się udało lub zwyczajnie poczekaj do terminu okresu i zrób sikańca.
Urodziłam 4 dzieci i z mojego doświadczenia wynika, że pierwszym sygnałem wskazującym ciążę był brak miesiączki bez żadnych dodatkowych objawów.
Pozdrawiam i życzę 2och kresek
 
reklama
Do góry