reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro - 10 dzień po transferze

Ja po stymulacji miałam 9 pęcherzyków ale tylko 6 było prawidłowych .
Transfer miałam 2 zarodków a reszty nie mroziłam ,bo moja Pani doktor powiedziała ze zawsze świeże są lepsze ...
Dlatego nie zdecydowaliśmy się na mrożenie ...
Mialas 4 zarodki i klinika ich nie zamrozila?! W ktorej dobie miałaś tyle zarodków?
Pierwszy raz slysze, zeby lekarz odradzał mrozenie. Albo jakiejs info brakuje, albo ktos bardzo Cie naciagnal...
 
reklama
Bardzo dziwna sytuacja. Takie zarodki się mrozi i są one przechowywane. Ja miałam 2 stymulacje z których miałam 18 zarodków i wszystkie zamrożone poszły do badania pgd. Jestem nosicielką choroby. Sama jestem zdrowa. 9 zarodków było dobrych i z nich cały czas korzystam. Ty będziesz musiała robić wszystko od początku... maskara jakaś
 
Jeżeli się nie udało , a pewnie nie bo nawet jak ja widziałam na teście cień cienia mój mąż mówi ze tam nic nie ma...
jutro po pobraniu krwi podpisze nowa umowę ( spróbuje jeszcze raz )
I teraz na pewno zamrożę resztę :-)
 
reklama
Jeżeli się nie udało , a pewnie nie bo nawet jak ja widziałam na teście cień cienia mój mąż mówi ze tam nic nie ma...
jutro po pobraniu krwi podpisze nowa umowę ( spróbuje jeszcze raz )
I teraz na pewno zamrożę resztę :-)
Zanim podejdzie Pani drugi raz polecsm lekturę watku "kto po in vitro". Ma tam Pani 40.000 stron, jest to skarbnica wiedzy.
Powodzenia.
 
Do góry