reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Wizyta mi się przesunęła i już jestem po.
Jest dzidziuś ♥️♥️ serduszko bije ♥️♥️ nasza kijanka ma 3mm długości ♥️♥️
Normalnie nie wierzę 🥹🥹 co prawda z USG 6+0 a z miesiączki 8+4 ale dr mówiła że cały czas mam do tylu dwa tyg i tak może zostać do końca ciąży. Byleby rozwijało już się w odpowiednim tempie. No i dodała że na tym etapie może być różnie więc mam się cieszyć z maluch kroczków bo do 14 tygodnia daleko. Ale na ten moment jest ok wszystko
Mam leżeć, odpoczywać, brać leki i się nie martwić za dużo...
 
Wizyta mi się przesunęła i już jestem po.
Jest dzidziuś ♥️♥️ serduszko bije ♥️♥️ nasza kijanka ma 3mm długości ♥️♥️
Normalnie nie wierzę 🥹🥹 co prawda z USG 6+0 a z miesiączki 8+4 ale dr mówiła że cały czas mam do tylu dwa tyg i tak może zostać do końca ciąży. Byleby rozwijało już się w odpowiednim tempie. No i dodała że na tym etapie może być różnie więc mam się cieszyć z maluch kroczków bo do 14 tygodnia daleko. Ale na ten moment jest ok wszystko
Mam leżeć, odpoczywać, brać leki i się nie martwić za dużo...
Izuu wierzyłam w kropka i wiedziałam po pierwszych betach że ciąża młodsza! To pomału gratuluję ale nadal ściskam kciuki!
 
Izuu wierzyłam w kropka i wiedziałam po pierwszych betach że ciąża młodsza! To pomału gratuluję ale nadal ściskam kciuki!
Dziękuję bardzo za ciepłe sława ❤️❤️ ja od poniedziałku pogodziłam się że stratą a tu taki mały wojownik z naszego kropka ❤️❤️ dziękuję za kciuki, wiele może się wydarzyć ale i tak jestem pełna nadziei, tak daleko nie zaszłam w naturalnej ciąży.. oby tak dalej... 🤞🏼
 
reklama
Wizyta mi się przesunęła i już jestem po.
Jest dzidziuś ♥️♥️ serduszko bije ♥️♥️ nasza kijanka ma 3mm długości ♥️♥️
Normalnie nie wierzę 🥹🥹 co prawda z USG 6+0 a z miesiączki 8+4 ale dr mówiła że cały czas mam do tylu dwa tyg i tak może zostać do końca ciąży. Byleby rozwijało już się w odpowiednim tempie. No i dodała że na tym etapie może być różnie więc mam się cieszyć z maluch kroczków bo do 14 tygodnia daleko. Ale na ten moment jest ok wszystko
Mam leżeć, odpoczywać, brać leki i się nie martwić za dużo...
Widzisz....leniuszek jak u mnie , też beta późno ruszyła
To na kiedy masz szacowany termin porodu? Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze . trzymam kciuki😘
 
Do góry