reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Wspaniałe wiadomości. Mimo ciężkich pocz
Wizyta mi się przesunęła i już jestem po.
Jest dzidziuś ♥️♥️ serduszko bije ♥️♥️ nasza kijanka ma 3mm długości ♥️♥️
Normalnie nie wierzę 🥹🥹 co prawda z USG 6+0 a z miesiączki 8+4 ale dr mówiła że cały czas mam do tylu dwa tyg i tak może zostać do końca ciąży. Byleby rozwijało już się w odpowiednim tempie. No i dodała że na tym etapie może być różnie więc mam się cieszyć z maluch kroczków bo do 14 tygodnia daleko. Ale na ten moment jest ok wszystko
Mam leżeć, odpoczywać, brać leki i się nie martwić za dużo...
Wizyta mi się przesunęła i już jestem po.
Jest dzidziuś ♥️♥️ serduszko bije ♥️♥️ nasza kijanka ma 3mm długości ♥️♥️
Normalnie nie wierzę 🥹🥹 co prawda z USG 6+0 a z miesiączki 8+4 ale dr mówiła że cały czas mam do tylu dwa tyg i tak może zostać do końca ciąży. Byleby rozwijało już się w odpowiednim tempie. No i dodała że na tym etapie może być różnie więc mam się cieszyć z maluch kroczków bo do 14 tygodnia daleko. Ale na ten moment jest ok wszystko
Mam leżeć, odpoczywać, brać leki i się nie martwić za dużo...
Wspaniałe wiadomości, po trudnym początku niech już będzie wszystko teraz z górki 😉 trzeba wierzyć w tego małego człowieczka tam w środku. 😉
 
Izuu007 wspaniała wiadomość! 3mam za was kciuki, niej nam wszystkim darzy się taki cud😉. Będziesz musiała wybrać dla tego wojownika jakieś odpowiednie imię 💓
 
Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa♥️
Cały czas pracuje mi głowa skąd takie niskie przyrosty teraz bety skoro zarodek jest i serduszko bije...🤔 Gdzies na jakimś forum wyczytałam że może być tak przy cienkiej kosmowce i pomimo to dziecko urodziło się w terminie i zdrowe. I tego się trzymam, staram się nie dopuszczać myśli, że kropek może mieć wadę genetyczną i w którymś momencie.... Będzie dobrze.... Musi być... 🤞🏼
Cieszę się że nie mam bóli brzucha Anię plamien... Daje nam to nadzieję że może się uda ♥️
 
Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa♥️
Cały czas pracuje mi głowa skąd takie niskie przyrosty teraz bety skoro zarodek jest i serduszko bije...🤔 Gdzies na jakimś forum wyczytałam że może być tak przy cienkiej kosmowce i pomimo to dziecko urodziło się w terminie i zdrowe. I tego się trzymam, staram się nie dopuszczać myśli, że kropek może mieć wadę genetyczną i w którymś momencie.... Będzie dobrze.... Musi być... 🤞🏼
Cieszę się że nie mam bóli brzucha Anię plamien... Daje nam to nadzieję że może się uda ♥️
Będzie dobrze😊
A Tobie to trzeba internet wyłączyć na jakiś czas 😄
 
MamoAnioła jak tam twoje dolegliwości?
Izuu a ty masz dolegliwości ciążowe?
Tak, mam cały czas... Ociężały biust, senność i nudności (a raczej awersja co do niektórych pokarmów)... Poza tym czuje się dobrze, chociaz walczę na antybiotyku z zapaleniem dróg moczowych ....
A Ty Kaja? Jak samopoczucie ? U Ciebie to już 10tc?
Byleby do 14tc, jakoś później człowiek troszkę luzuje psychicznie 🙈
 
reklama
Tak, mam cały czas... Ociężały biust, senność i nudności (a raczej awersja co do niektórych pokarmów)... Poza tym czuje się dobrze, chociaz walczę na antybiotyku z zapaleniem dróg moczowych ....
A Ty Kaja? Jak samopoczucie ? U Ciebie to już 10tc?
Byleby do 14tc, jakoś później człowiek troszkę luzuje psychicznie 🙈
U mnie 11+3 dzisiaj ,mnie piersi bolą tylko w nocy ,może dlatego że malutkie były przed ciążą, teraz trochę kształtu nabierają , co do jedzenia to też niektórych pokarmów nie mogę , że słodkiego tylko lody mogę, przez to że biorę leki co 6 godzin to czasami muszę się przespać dwie godzinki w dzień. Za tydzień we wtorek mam pierwsze prenatalne i już zaczynam mieć małego stresa,
Oby ci ta infekcja przeszła i już nic się nie czepiało
 
Do góry