Motylkowa!
Fanka BB :)
Ponad 3800 i ma tendencje przybierania około 250/300 gramów na tydzień. Więc w następnym tygodniu będzie 4 kilowy klocuśA ile waży teraz?![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ponad 3800 i ma tendencje przybierania około 250/300 gramów na tydzień. Więc w następnym tygodniu będzie 4 kilowy klocuśA ile waży teraz?![]()
Coś o tym wiem, urodziłam 4100Ponad 3800 i ma tendencje przybierania około 250/300 gramów na tydzień. Więc w następnym tygodniu będzie 4 kilowy klocuśa jeśli się okaże że czeka mnie kilkudniowa indukcja to będzie pewnie więcej
![]()
Zobaczyłam posta od Ciebie i już myślałam, że się dziejePonad 3800 i ma tendencje przybierania około 250/300 gramów na tydzień. Więc w następnym tygodniu będzie 4 kilowy klocuśa jeśli się okaże że czeka mnie kilkudniowa indukcja to będzie pewnie więcej
![]()